sadzenie kwiatow
Polska,  Świat

Rzeczywistość Uzgodniona i Rzeczywistość „nieuzgodniona”


wychodzenie z matrixa

Kiedy GLOBALNE MARIONETKI WIESZCZĄ KONIEC ŚWIATA przerażeni WIZJĄ SWOJEGO UNICESTWIENIA nie słuchaj ich. Po prostu POROZMAWIAJ POWAŻNIE ZE SOBĄ.


sodoma i gomora

Na Rzeczywistość Uzgodnioną w zasadzie mamy niewielki wpływ bo kształtują ją MEDIA które perfekcyjnie znają mechanizm LUDZKICH ZMYSŁÓW I EMOCJI. Rzeczywistość Nieuzgodniona jest naszą domeną bo zależy od NASZYCH WIBRACJI które są KREOWANE PRZEZ NASZĄ SAMOŚWIADOMOŚĆ.

Potwierdza to zasadę że jest DOKŁADNIE TAK JAK MYŚLISZ. Warunkiem koniecznym jednak jest aby taka postawa nie była jednorazowa lecz permanentna. W przeciwnym wypadku bowiem nie PODNIESIESZ ZBIOROWEJ WIBRACJI. A to sprawi że nie będziesz BARDZIEJ WIDOCZNY DLA WIBRUJĄCYCH PODOBNIE.

Nie podniesie też TWOJEJ WIBRACJI bo MUSI TO BYĆ PROCES a nie INCYDENTALNE ZDARZENIE. Kiedy będziesz już w tym PROCESIE, BĘDZIESZ MÓGŁ USUWAĆ ZE SWOJEJ PRZESTRZENI WSZYSTKO CO DLA CIEBIE JEST NIEFAJNE a WSTAWIAĆ NA TO MIEJSCE TO CO KOCHASZ.

W ten sposób będziesz WZMACNIAŁ SWOJĄ MATRYCĘ ŚWIATŁA. A to sprawi że staniesz się NIEWIDOCZNY DLA WSZYSTKICH ASPEKTÓW RZECZYWISTOŚCI UZGODNIONEJ. Będziesz miał coraz więcej kwiatów jak TROSKLIWY OGRODNIK DBAJĄCY O SWÓJ PIĘKNY OGRÓD. 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.