mysli prawdziwe
Polska

NIERZECZYWISTOŚĆ CZYLI „RZECZYWISTOŚĆ MEDIALNA”!!!


rzeczywistosc medialna

Tylko bezwzględne odrzucenie ‘NIERZECZYWISTEJ” WIZJI OTACZAJĄCEJ NAS RZECZYWISTOŚCI serwowanej nam non stop przez tzw. “ŚCIERWOMEDIA” czyli MEDIA GŁÓWNEGO NURTU, daje nam szanse DOTRWANIA W ZDROWIU do czasu, w którym PRAWDA I ŚWIATŁO znów staną się NORMALNOŚCIĄ!


globalne przebudzenie

Ponieważ RZECZYWISTOŚĆ MEDIALNA jest tworzona w 100% przez media które są własnością IMPERIUM ZŁA CZYLI GLOBALISTÓW, więc nawet nieliczne “media alternatywne” prawie w całości muszą korzystać z przekazów z tego obszaru, co tworzy sytuację, w której nawet DODATKOWE WERYFIKACJE PRZEKAZÓW INFORMACYJNYCH nie dają GWARANCJI PEŁNEJ OBIEKTYWNOŚCI DONIESIEŃ! 

Powoduje to że ostatecznie to my ODBIORCY PRZEKAZÓW DECYDUJEMY co jest “FEJKIEM”, czyli OSZUSTWEM, a co PRAWDĄ, bo decyduje tu to czy przekaz jest REZONUJE Z NASZYMI PRZEKONANIAMI CZY TEŻ NIE. I bardzo dobrze bo to MY SWOIMI MYŚLAMI I EMOCJAMI UMACNIAMY OBIEKTYWNĄ RZECZYWISTOŚĆ, obojętnie czy ZDAJEMY SOBIE Z TEGO SPRAWĘ CZY NIE. Jak to się dokonuje możecie dowiedzieć się dokładniej na stronie ARCHITEKTURA OSOBOWOŚCI i wiadomości te są BARDZO OPTYMISTYCZNE, bo Polska okazuje się jest w BARDZO KORZYSTNEJ SYTUACJI ENERGETYCZNEJ, co odsuwa od nas najbardziej uciążliwe skutki GLOBALNEGO OSZUSTWA KOWIDOWEGO!


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.