stanowisko unii
Świat

Terroryzm Szczepionkowy Pfizera. Jak przerzucić odpowiedzialność na rządy!


Globalni Psychopaci są przekonani że UWOLNIENIE SIĘ OD ODPOWIEDZIALNOŚCI i zrzucenie jej na RZĄDY KRAJOWE uchroni je przed GLOBALNYM ROZLICZENIEM ZBRODNI LUDOBÓJSTWA.


Po ujawnieniu przez indyjskie źródła szczegółów kontraktów szczepionkowych Pfizera, wychodzi na jaw cała ohyda tzw. NOWEGO PORZĄDKU ŚWIATA. Zaplanowawszy CAŁĄ COWIDOWĄ OPERACJĘ WYLUDNIENIA ŚWIATA, te gnijące za życia “elity” chcą sobie zapewnić KOMPLETNĄ BEZKARNOŚĆ. Jednocześnie zmuszają RZĄDY KRAJOWE  do przekazania im wszelkich praw majątkowych OBYWATELI TYCH PAŃSTW. 

Takie widzenie rzeczywistości dowodzi jasno, że te elity postrzegają świat po swojemu. Jako połączenie trzech najgorszych HORRORÓW z ostatniego stulecia. Czyli “WODZOWSKIEGO SKRAJNEGO KOMUNIZMU, NACJONALISTYCZNEGO NAZIMU I SŁUŻALCZEGO KULTU SZATANA”.

To dowodzi że te elity są pozbawione całkowicie “BOSKIEGO ŚWIATŁA”.  Są rodzajem LUDZKICH ZOMBI żywiących się ŚMIERCIĄ I MĘCZARNIAMI. Wszystko co zawiera choćby odrobinę BOSKIEGO ŚWIATŁA jest dla nich nie doprzyjęcia. Służąc SZATANOWI stracili BOSKĄ MOC KREACJI i utracili ŁĄCZNOŚĆ ZE ŹRÓDŁEM. To pozbawiło ich możliwości czerpania ŚWIETLISTEJ ENERGII ŻYCIOWEJ. Dlatego LUDZIE nie mają innej możliwości niż ODMÓWIĆ IM UCZESTNICTWA W ICH IGRZYSKACH ŚMIERCI. Odrzucając STRACH i LĘK, podnosząc swój POZIOM ŚWIADOMOŚCI, pozbawiają psychpatów KONIECZNEJ IM DO ISTNIENIA CIEMNEJ ENERGII SZATANA.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.