Świat

Terroryzm Szczepionkowy Pfizera, czyli jak przerzucić całą odpowiedzialność za wymordowanie ludzkości na rządy krajowe i uzyskać całkowitą bezkarność dla twórców i właścicieli tej Biologicznej Broni zwanej Cowidem.

Właśnie teraz, po ujawnieniu przez indyjskie źródła szczegółów kontraktów szczepionkowych Pfizera, w wielu krajach świata, wychodzi na jaw cała ohyda tzw. NOWEGO PORZĄDKU ŚWIATA. Zaplanowawszy CAŁĄ COWIDOWĄ OPERACJĘ WYLUDNIENIA ŚWIATA, te gnijące za życia “elity” chcą sobie zapewnić KOMPLETNĄ BEZKARNOŚĆ, jednocześnie zmuszając RZĄDY KRAJOWE  do przekazania im wszelkich praw majątkowych OBYWATELI TYCH PAŃSTW. 

Takie widzenie rzeczywistości dowodzi jasno, że te elity postrzegają świat tylko jako połączenie trzech najgorszych HORRORÓW z ostatniego stulecia czyli “WODZOWSKIEGO PARTYJNEGO SKRAJNEGO KOMUNIZMU, NACJONALISTYCZNEGO SKRAJNIE ANTYCHUMANISTYCZNEGO NAZIMU I ŻAŁOSNEGO POZBAWIONEGO JAKIEJKOLWIEK GODNOŚCI LUDZKIEJ SŁUŻALCZEGO KULTU SZATANA”.

 

To dowodzi że te elity są pozbawione całkowicie “BOSKIEGO ŚWIATŁA”  i są rodzajem LUDZKICH ZOMBI żywiących się ŚMIERCIĄ I MĘCZARNIAMI wszystkiego co zawiera choćby odrobinę BOSKIEGO ŚWIATŁA, bo służąc SZATANOWI stracili BOSKĄ MOC KREACJI i utracili ŁĄCZNOŚĆ ZE ŹRÓDŁEM, co pozbawiło ich możliwości czerpania ŚWIETLISTEJ ENERGII ŻYCIOWEJ. Dlatego LUDZIE nie mają innej możliwości niż ODMÓWIĆ IM UCZESTNICTWA W ICH CABALISTYCZNYCH IGRZYSKACH ŚMIERCI poprzez odrzucenie STRACHU i LĘKU i aktywne podnoszenie swojego POZIOMU ŚWIADOMOŚCI, przez co pozbawieni zostaną KONIECZNEJ IM DO ISTNIENIA CIEMNEJ ENERGII SZATANA.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.