czarna madonna
Polska

Marek Taran niesie nam nadzieję Zmartwychwstania!


ARCHONCI nie posiadają żadnej siły KREACJI ŻYCIA ANI JEGO WSPIERANIA, TO FAŁSZYWY OLBRZYM NA GLINIANYCH NOGACH.


Prawdziwy MATRIX (po grecku macierz) to ODWIECZNA MACIERZ TWORZENIA ŻYCIA NA BAZIE NIEOGRANICZONEJ MIŁOŚCI. To co CABALIŚCI stworzyli jako jego PRZCIWWAGĘ czyli swój CABALISTYCZNY MATRIX to tylko MARTWY RYSUNEK bez żadnej SIŁY KREACJI. Może działać tylko pod warunkiem, że my ludzie cały czas zasilamy go ENERGIĄ LĘKU I STRACHU! .

Dlaczego tak się dzieje? Otóż ARCHONCI nie posiadają żadnej siły KREACJI ŻYCIA ANI JEGO WSPIERANIA, TO FAŁSZYWY OLBRZYM NA GLINIANYCH NOGACH. Możecie spytać znowu dlaczego? I odpowiedź jest prosta, bo od momentu kiedy postanowili wspierać SIŁY ZŁA stracili łączność z UNIWERSUM. Nie mają żadnej energii, są rodzajem ZOMBI żywiącym się naszą negatywną energią. Więc żeby zaistnieć i wlać do swego MATRIXA siłę sprawczą, musieli użyć SWOJEJ TECHNOLOGII (ICH ŚCIERWOMEDIA) BĘDĄCEJ RODZAJEM KONIA TROJAŃSKIEGO mającego dostęp do NASZEGO UMYSŁU I NASZEGO EGO, które pozbawione łączności z PRZESTRZENIĄ SERCA STAJĄ SIĘ NASZYM PRZEKLEŃSTWEM BO BUDZĄ WYŁĄCZNIE NEGATYWNE EMOCJE

Aby Bezkrwawo ich Unicestwić musimy usunąć ich ze Swojej Świadomości, aby nie mogli poprzez Nasz Umysł zasiewać w Nas Negatywnych Emocji i Myśli, a całą Naszą Świetlistą Energię Miłości kierować na Pozytywne Kreacje. Wtedy oni zostaną pozbawieni Zasilania Energetycznego i Przestaną Istnieć, bo Energia Miłości jest dla nich NIEDOSTĘPNA I NIEWIDOCZNA, a oni są ŻYWYMI TRUPAMI więc Rozpadną się w PYŁ.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.