konflikt polska bialorus
Świat

Wściekłe Elity Cabalistyczne Naciskają na Polskę!


Wściekłe Elity Cabalistyczne Naciskają na Kraje wokół Polski aby Znacząco Zaostrzyły Ograniczenia Cowidowe, tak aby stworzyć Pierścień Nacisku na Polskę używając trolli jak Johnson!

demoonstracje

Kiedy SYSTEM GLOBALNEGO ŚWIATA ZARZĄDZANEGO SZTUCZNĄ INTELIGENCJĄ zaczyna się sypać. Kiedy wyłamują się NAWET TAK ULEGŁE DOTYCHCZAS RZĄDY jak w Polsce, a przeciw SYSTEMOWI opowiadają się nawet OSTATNI UCZCIWI DUSZPASTERZE jak Arcybiskup Vigano. Kiedy na stołach MIĘDZYNARODOWYCH ZESPOŁÓW PRAWNIKÓW leżą już tomy akt zawierające KOMPLET DOWODÓW GLOBALNEJ ZBRODNI LUDOBÓJSTWA będących podstawą do przeprowadzenia PROCESÓW NORYMBERGA II, psychopaci ŚWIATOWEGO RZĄDU próbują stworzyć STREFY BEZWZGLĘDNEGO NACISKU wokół NIEPOKORNYCH i uruchamiają swoje ostatnie odwody 

w postaci BEZMÓZGOWCÓW typu BORISA JOHNSONA, który bredzi jak NAĆPANY wychwalając ZALETY ŚWIATA STEROWANEGO PRZEZ SZTUCZNĄ INTELIGENCJĘ, przy pomocy WSZECHOBECNEJ TECHNOLOGII. Jego bezmyślny bełkot wskazuje w jakim stopniu, stojąc w obliczu NIECHYBNEJ ZAGŁADY, Elity są SPANIKOWANE I WALĄ W GACIE. Używając słów Skiby „NIE DAJMY IM DOLECIEĆ DO KIBLA”!!!


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.