nowy swiat
Polska

Pierwszy w 100% polski projekt zbudowania nowego, społecznego systemu!


PRAWDZIWY SUWEREN czyli POLSKI OBYWATEL decyduje o wszystkich aspektach politycznych, ekonomicznych i społecznych istotnych dla ŻYCIA NARODU.


idiota i prawda

Dzięki NARODOWEMU INSTYTUTOWI STUDIÓW STRATEGICZNYCH Polacy, jako pierwsi w GLOBALNYM ŚWIECIE otrzymują WSPANIAŁY PREZENT. To projekt zbudowania społecznego systemu  wolnego, niezależnego i w pełni suwerennego. W tym systemie PRAWDZIWY SUWEREN decyduje o wszystkich aspektach politycznych, ekonomicznych i społecznych istotnych dla ŻYCIA NARODU.

Projekt tworzony i na bieżąco weryfikowany przez ostatnie 7 lat. Gwarantuje on PEŁNĄ ZGODNOŚĆ z obowiązującym prawem i OBOWIĄZUJĄCĄ KONSTYTUCJĄ. Zapewnia absolutną niezależność od OBOWIĄZUJĄCEGO NA CAŁYM GLOBIE KRYMINALNEGO, CABALISTYCZNEGO systemu NIESPŁACAŁNEGO DŁUGU. Gwarantuje to Wewnętrzna i Zewnętrzna Waluta Narodowa, absolutnie niezależna od MAFIJNYCH KORPORACJI I OBCYCH BANKÓW, ostatecznie uwalniając społeczeństwo od NIEUSTANNEGO ZADŁUŻANIA U TYCH PSYCHOPATYCZNYCH GLOBALNYCH PASOŻYTÓW. Więcej szczegółów na stronie INSTYTUTU pod adresem: https://niss.org.pl/kontakt/ 


Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.