naziści
Polska,  Świat

Ostatnia Prosta! Czy naprawdę chcecie Tam Iść?

Ostatnie podrygi IMPERIUM ZŁA! Coraz więcej prób realizacji ZBRODNICZEGO PLANU DEPOPULACJI ludzkości kończy się klęską i obraca PRZECIW IMPERIUM!

ostatnia droga

POZORNIE JEST CORAZ GORZEJ. Globaliści coraz mocniej naciskają na wprowadzenie coraz większych ograniczeń “tzw. szczepionkowych”, coraz bardziej nerwowo próbują siać chaos poprzez destabilizację giełdy, w celu wywołania globalnego kryzysu finansowego, zerwanie łańcuchów dostaw, w celu doprowadzenia do globalnego kryzysu żywnościowego, prowokacje graniczne i wewnętrzne w różnych krajach, mające wywołać starcia zbrojne lub różne konflikty militarne, włącznie z wojnami atomowymi. NIC Z TEGO NIE WYCHODZI! 

IMPERIUM jest BANKRUTEM bo odcięto go od źródeł finansowania. TRACĄ TEŻ ŹRÓDŁA ZASILANIA NEGATYWNĄ ENERGIĄ bo coraz większa ilość LUDZI JEST JUŻ PRZEBUDZONA. Więc BĄDŹCIE CIERPLIWI I NIE ULEGAJCIE ICH ROZPACZLIWEJ PROPAGANDZIE ABY SIĘ SZCZEPIĆ bo będziecie musieli ODEJŚĆ RAZEM Z NIMI kiedy ICH IMPERIUM ZACZNIE IMPLODOWAĆ (ZAPADAĆ SIĘ) Z BRAKU ENERGII, co zacznie się już 21 grudnia tego roku, a gwałtownie nasili się w 2022 roku. A wy będziecie musieli odejść razem z nimi, bo SZCZEPIĄC SIĘ STAJECIE SIĘ NIEROZŁĄCZNYM ELEMENTEM ICH  “IMPERIUM ZŁA”!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.