naziści
Polska,  Świat

Ostatnia Prosta! Czy naprawdę chcecie Tam Iść?

Ostatnie podrygi IMPERIUM ZŁA! Coraz więcej prób realizacji ZBRODNICZEGO PLANU DEPOPULACJI ludzkości kończy się klęską i obraca PRZECIW IMPERIUM!


ostatnia droga


POLE WYBORU

POZORNIE JEST CORAZ GORZEJ. Globaliści coraz mocniej naciskają na wprowadzenie coraz większych ograniczeń “tzw. szczepionkowych”, coraz bardziej nerwowo próbują siać chaos poprzez destabilizację giełdy, w celu wywołania globalnego kryzysu finansowego, zerwanie łańcuchów dostaw, w celu doprowadzenia do globalnego kryzysu żywnościowego, prowokacje graniczne i wewnętrzne w różnych krajach, mające wywołać starcia zbrojne lub różne konflikty militarne, włącznie z wojnami atomowymi. NIC Z TEGO NIE WYCHODZI! 

IMPERIUM jest BANKRUTEM bo odcięto go od źródeł finansowania. TRACĄ TEŻ ŹRÓDŁA ZASILANIA NEGATYWNĄ ENERGIĄ bo coraz większa ilość LUDZI JEST JUŻ PRZEBUDZONA. Więc BĄDŹCIE CIERPLIWI I NIE ULEGAJCIE ICH ROZPACZLIWEJ PROPAGANDZIE ABY SIĘ SZCZEPIĆ bo będziecie musieli ODEJŚĆ RAZEM Z NIMI kiedy ICH IMPERIUM ZACZNIE IMPLODOWAĆ (ZAPADAĆ SIĘ) Z BRAKU ENERGII, co zacznie się już 21 grudnia tego roku, a gwałtownie nasili się w 2022 roku. A wy będziecie musieli odejść razem z nimi, bo SZCZEPIĄC SIĘ STAJECIE SIĘ NIEROZŁĄCZNYM ELEMENTEM ICH  “IMPERIUM ZŁA”!!!


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.