musimy miec wojne
Polska,  Świat

Czasy Ostateczne ale nie dla Ludzi tylko dla ARCHONTÓW i ich PRZYWÓDCY SZATANA


STOP-WAR

Jedni chcą nas przekonać że ci co przyjdą BĘDĄ DOBRZY – DRUDZY ŻE ŹLI. A prawda jest taka że to ZŁO WALCZY ze ZŁEM. Chodzi o przetrwanie ZŁA. DOBRO tworzy DOBRO i nie WALCZY – NIGDY.


ukrainska-sciema2

Pomimo że w FAŁSZYWEJ MEDIALNEJ RZECZYWISTOŚCI panuje i realizowany jest PLAN LUCYFERIAŃSKI, ci którzy się przebudzili widzą że coraz silniej przejawia się BOSKI PORZĄDEK.

Pomimo że GNIDY UKRADŁY KOLEJNY RAZ wybory w USA i w Brazylii oba narody zdecydowanie protestują przeciwko temu OSZUSTWU i odmawiają zgody na nie.

Nieustanne coraz bardziej idiotyczne prowokacje mające wciągnąć NATO w globalną wojnę z Rosją przynoszą ODWROTNY SKUTEK. W międzyczasie GNIDY UKRYTE W SWOICH NORACH W SZWAJCARII apelują do całego świata o AMNESTIĘ W SPRAWIE COVIDOWEGO LUDOBÓJSTWA.

 Nic im to nie pomoże. Ludzie wreszcie widzą wyraźnie NIEGODZIWOŚĆ TYCH GNID. Gnid które są po prostu KUNDLAMI ARCHONTÓW I ICH RZYWÓDCY SZATANA.

Wyłączenie Cernu  świadczy że pomimo ogromnych nakładów nie udało się WYODRĘBNIENIE I PRZEJĘCIE LUB ZNISZCZENIE NASZEGO BOSKIEGO GENU. To po prostu pokazuje że nie są już W STANIE dalej ZNIEWALAĆ DZIECI STWÓRCY. W ten sposób WSZECHŚWIAT POKAZAŁ IM ŚRODKOWY PALEC. 

PRZED GNIDAMI JUŻ TYLKO UKOCHANY PRZEZ NICH RESET, ALE BĘDZIE TO RESET ICH CHOREGO SYSTEMU. Systemu stworzonego NA BAZIE LUDZKIEGO LĘKU I STRACHU przy pomocy USTAWICZNEGO STANU WOJENNEGO ustanowionego TYSIĄCE LAT TEMU.

Pozwoliło to zawładnąć UMYSŁAMI LUDZI co pozwoliło GNIDOM WYKORZYSTYWAĆ LUDZKĄ KREACJĘ. Teraz kiedy ludzie masowo się budzą ARCHONCI TRACĄ SWĄ POZORNĄ WŁADZĘ , a bez niej NIC NIE ZNACZĄ.

BO TYLKO LUDZIE JAKO ŚWIETLISTE CZĄSTKI STWÓRCY SĄ SUWERENAMI MATKI ZIEMI KTÓRĄ STWÓRCA DAŁ IM POD OPIEKĘ.

 


CIAG

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.