hawajska-tragedia
Polska,  Świat

4 października 2023 ostateczna próba sił satanistów, czyli próbne włączenie EBS


instalacja ochronna

EBS czyli Emergency Broadcast System, to typowy dla SATANISTÓW ODWRÓCONY O 180 STOPNI system globalnego monitoringu, mający rzekomo służyć ludziom w przypadku GLOBALNYCH ZAGROŻEŃ. System zarządzany przez AGENCJĘ FEMA jest w rzeczywistości UZBROJONYM WOJSKOWYM SYSTEMEM OFENSYWNYM.

satanizm8

Sterowany jest selektywnie przy pomocy systemów KOMUNIKACYJNYCH 4G, 5G i 6G.

Promieniowanie DEW czyli uruchomiona BROŃ KRÓTKOFALOWA pokrywa wyznaczony teren ataku a sieci komunikacyjne STEROWANE PRZEZ SZTUCZNĄ INTELIGENCJĄ TRANSMITUJĄ DANE DO WYZNACZONYCH OFIAR POWODUJĄC ICH OKALECZENIE LUB ŚMIERĆ.

Poprzez nagromadzenie metali ciężkich w strukturach żywych potrafią doprowadzić do SAMOZAPŁONU ŻYWYCH ORGANIZMÓW. 

Większość ludzi nie jest w stanie zrozumieć skali takich niegodziwości. Jednak trzeba w to uwierzyć bo czynią to ISTOTY POZBAWIONE LUDZKIEJ EMPATII I MIŁOŚCI, KTÓRYCH ISTNIENIE W TEJ CHWILI JEST ZAGROŻONE i dlatego zrobią wszystko ABY SIĘ OCALIĆ. Na szczęście ZIEMSKO-KOSMICZNA OPOZYCJA TYCH PSYCHOPATÓW MA PLAN ZABLOKOWANIA ICH DIABELSKICH BRONI, co wielokrotnie w przeszłości już robiła chroniąc nas przed PRAWDZIWYM ARMAGEDONEM. Zachowajmy więc spokój, bądźmy ostrożni, szczególnie 4 PAŹDZIERNIKA 2023 OKOŁO 14 30 I PAMIĘTAJMY ŻE PRÓBA BĘDZIE TRWAĆ OKOŁO 30 MINUT.


CIAG

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.