norymberga II
Świat

KULISY TRAGICZNEGO I ZBRODNICZEGO KABARETU PLANDEMICZNEGO CORAZ BARDZIEJ WIDOCZNE!

Żałosne Ikony Światowego Rządu (Elon Musk, Bil Gates, Steave Jobs, psychpata Fauchi…) mówią:”Jesteśmy Bogaci – Możemy Robić co Chcemy”!

dzieci oskarżają

Żałosne Ikony Światowego Rządu (Elon Musk, Bil Gates, Steave Jobs, psychpata Fauchi…) mówią:”Jesteśmy Bogaci – Możemy Robić co Chcemy”! Nieszczęśni IDIOCI zapominają że tą iluzję mogą utrzymywać przy „Cichej Zgodzie” pozostałych 7 miliardów mieszkańców Globu, wymuszanej na nich pandemiami, wojnami, totalnym zastraszaniem i manipulacjami. Ale cierpliwość ludzi się wyczerpała. 

Międzynarowy Zespół Prawny Reinera Fuellmicha złożył w USA pozew zbiorowy przeciw CABALOWI oskarżając go o Zbrodnię Przeciw Ludzkości i organizuje Międzynarodowy Proces Norymberga II.

 

Nowe technologie dają 7 miliardom ludzi dostęp do wiedzy która budzi ich z letargu, wyrywa z okowów fałszerstw którymi stale są karmieni. Jobs zrozumiał to dopiero na łożu śmierci, kiedy umierał na chorobę spreparowaną przez swoich kolesi na potrzeby DEPOPULACJI. 

 

Chwała Naturze że jej cechą jest dwoistość. „Kto mieczem wojuje – od miecza ginie”. Więc kiedy OBUDZONA LUDZKOŚĆ wycofa swoją wymuszoną zgodę na ich ILUZORYCZNĄ WŁADZĘ, CAŁA ICH PSYCHOPATYCZNA ILUZJA ROZSYPIE SIĘ JAK DOMEK Z KART.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.