wszyscy na lekarzy
Polska,  Świat

Kiedy ludzie traktują MEDYCYNĘ jak RELIGIĘ, PASOŻYTY mają UCIECHĘ


wspolczesni lekarze

Medycyna oparta na FAŁSZYWYCH DOGMATACH staje się PSEUDO RELIGIĄ i pozwala PASOŻYTOM prowadzić PRZERAŻONE LUDZKIE STADO prosto do PIEKŁA


putin i pandemia

Najlepszą “szczepionką” na PASOŻYTNICZĄ PSEUDO PANDEMIĘ okazał się PUTIN. Odkąd wziął się za “porządkowanie” swojego terytorium, wszelkie ślady po GLOBALNYM OSZUSTWIE MEDIALNEJ PANDEMII nagle zniknęły. Nikogo nie obchodzą “zagrożenia pandemiczne” ze strony milionów uciekinierów z Ukrainy. 

Zniknęły doniesienia o “rosnących trendach zakażeń”. Minister zdrowia zapomniał o “tysiącach zakażonych w polskich szpitalach” i wspaniałomyślnie postawił całą “służbę zdrowia do dyspozycji EMIGRANTÓW Z UKRAINY. Oczywiście zapłacą za to POLACY.

Kościół i “Państwo” oddają uciekinierom do dyspozycji ośrodki zakwaterowania.z jednym zastrzeżeniem. Nie zapłacą za ich użytkowanie. To przecieź, jak zwykle, obowiązek Polaków a nie kOŚCIELNYCH I RZĄDOWYCH CHAZARÓW. W chazarskim świecie przecież trzeba płacić za wszystko.

A najwięcej za EMPATIĘ I WSPÓŁCZUCIE. Wydaje się że te KOSZMARNE PASOŻYTY OSIĄGNĘŁY JUŻ DNO ZAKŁAMANIA. Mam nadzieję że w najbliższych wyborach Polacy wreszcie WYELIMINUJĄ TE CHAZARSKIE KANALIE zarówno z ŻYCIA SPOŁECZNEGO JAK I RELIGIJNEGO.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.