Świat

Bądź Pszczołą nie muchą, Uwolnisz się z Matrixa!

Bedąc pszczołą uwalniasz się z MATRIKSU i stajesz niepokonany przed ŚWIATOWYMI PSEODO-NADLUDŹMI.


Ziemia dzisiaj przypomina przepiękny, tajemniczy ogród, omotany przez monstrualną pajęczynę MATRIKSA, który jest królestwem pająków tzw. KILLUMINATICH.W pajęczynie żyją „PSZCZOŁY” I „MUCHY”.Pszczoły, nie zważając na pajęczą sieć wąchają kwiaty i tworzą „MIÓD”, a muchy nie tworząc niczego, ślepe, czują tylko zapach gówna i żreją to gówno!BĄDŹ PSZCZOŁĄ, NIE ZWARZAJ NA PAJĄKI I MUCHY twórz NOWY ŚWIAT!!!

Greg Braden

Boska Matryca to jedna z najbardziej kontrowersyjnych książek Gregga Bradena. Ten autor bestsellerów New York Times’a od lat badał rolę duchowości w technologii. Tym razem odkrył coś, co wstrząsnęło środowiskami naukowymi i religijnymi w USA. Braden udowodnił, że nie jesteśmy jedynie obserwatorami otaczającego nas świata, ale jego uczestnikami i stwórcami.
Udowodniono, że skupienie się na jednym fotonie wpływa na jego ruch. Jak to możliwe? Otóż okazuje się, że jesteśmy na równi ludzcy, jak i boscy. To odkrycie zmienia spojrzenie na tak popularne w ostatnich latach Prawo Przyciągania. Ta książka jest w stanie to prawo osadzić w realiach konwencjonalnej nauki.

A czym jest tytułowa Boska Matryca? Całym światem. Stanowi ona wszystko, co nas otacza – od przedmiotów i żywych organizmów, po nasze uczucia i pierwotne lęki. I wszystkim tym możemy sterować.
Ta książka ukazuje, jak możemy dostosowywać matrycę do swoich potrzeb przy użyciu jedynie swej woli. Dzięki temu możemy dostosować całe swe otoczenie do swych pragnień. Ludzkość potrafiła to już robić w przeszłości. Czas odrobić zapomnianą lekcję i na powrót zostać Panem swego życia w pełnym tych słów znaczeniu.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.