samobojcy
Polska,  Świat

Teraz po tureckim trzęsieniu ziemi nastąpił niszczycielski kontratak, grożący zniszczeniem Szwajcarii i Izraela. Z perspektywą całkowitej zagłady rodzina Rothschildów już zgodziła się na rozmowy pokojowe.


wojna-swiatow

Białe kapelusze dowództwa armii amerykańskiej, które przeanalizowały tytuły i obrazy w przekupionych mediach, oszacowały, że 30% uczestników to aktorzy, sobowtóry, a nawet klony, sprytne faksymile mające zmylić i oszukać opinię publiczną.


biden kopia

Mendy stając na głowie starają się przy pomocy skorumpowanych mediów`utrzymać FAŁSZYWY HOLOGRAM ŚWIATA. Ma on przekonać cały świat że NWO jest wdrażane na “całym globie”. 

Na szczęście to w 100% fałszywy obraz. 85% świata jest w OPOZYCJI DO SATANISTYCZNEJ MAFII. Ludzie budzą się i coraz więcej z nich zdaje sobie sprawę że za PSEUDO HUMANISTYCZNYMI HASEŁKAMI ICH NARRACJI kryje się NIEWYOBRAŻALNA NIENAWIŚĆ DO LUDZKOŚCI i chęć CAŁKOWITEGO JEJ WYTĘPIENIA.

Na szczęście WYROK ICH UNICESTWIENIA JUŻ ZAPADŁ. Ich ZBRODNIE SĄ W CORAZ WIĘKSZYM STOPNIU UJAWNIANE, a kosmiczne ilości SZLACHETNYCH METALI I INNYCH WARTOŚCI SĄ W CORAZ WIĘKSZYM STOPNIU PRZEJMOWANE PRZEZ KOSMICZNY SOJUSZ WYZWOLENIA ZIEMI.

Kwantowy system finansowy QFS nadzoruje w 100% ich upadający system PIENIĄDZA FIAT i DYSTRYBUCJI PIENIĄDZA za pośrednictwem prywatnego URZĘDU SKARBOWEGO IRS. Uniemożliwia to mendom zdobywanie funduszy na dalszą ZBRODNICZĄ EKSPLOATACJĘ FINANSOWĄ CAŁEG GLOBU.

Tylko w USA oszacowano że 7.000.000 osób MUSI ZOSTAĆ OSKARŻONYCH I SKAZANYCH za niewiarygodne zbrodnie których DOPUŚCILI SIĘ WOBEC WŁASNEGO NARODU. 250 000 aktów oskarżenia jest już gotowych do WYKORZYSTANIA W SĄDACH KRAJOWYCH. Najwięksi zbrodniarze OSKARŻENI O LUDOBÓJSTWO BĘDĄ SĄDZENI PRZEZ SĄDY MIĘDZYNARODOWE.

Tak więc jeśli jeśli chcecie żyć na NOWEJ ODRODZONEJ ZIEMI musicie natychmiast się OBUDZIĆ i ODRZUCIĆ SATANISTYCZNE WIZJE ŚWIATA aby przestać W NICH NIEŚWIADOMIE UCZESTNICZYĆ.


CIAG

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.