zydlenski
Polska,  Świat

Debile wszystkich krajów łączcie się, bo teatralny trybunał w Hadze daje nowy spektakl


Atak-rosyjskiego-Su-27-na-amerykanski-dron-MQ-9-Re

Karma wreszcie przyspiesza. Gołym okiem widać że SATANISTYCZNA ILUZJA ŚWIATOWEGO RZĄDU sypie się w pył kiedy HAGA SWOIM NAJNOWSZYM SPEKTAKLEM objawia swój SATANISTYCZNY IDIOTYZM wydając międzynarodowy LIST GOŃCZY NA PUTINA.


qfs-niszczy-deepstate

Ten TRAGIKOMICZNY SPEKTAKL W HADZE wskazuje że SATANISTYCZNY RZĄD ŚWIATOWY jest już CUCHNĄCYM TRUCHŁEM.

To tak jakby nazistowskie Niemcy wydały nakaz ścigania na Prezydentów Koalicji Antynazistowskiej. CAŁKOWITA ŻENADA.

Wykorzystując w ostatnich podrygach PRZEKUPIONE RZĄDY czy MIĘDZYNARODOWE ORGANIZACJE usiłują za wszelką cenę realizować cele SWOJEJ PATOLOGICZNEJ WIZJI ŚWIATA.

Ale prawie nikt tego nie chce. Pokazowe bankructwa banków rodzaju SVB, czy CREDIT SWISAIR mające być wstępem do resetu ŚWIATOWEGO SYSTEMU SWIFT NA NIC SIĘ NIE ZDADZĄ. Ich próby aby po resecie finansowym wyjść z propozycją GLOBALNEGO SYSTEMU PIENIĘDZY ELEKTRONICZNYCH są nierealne bo od ponad roku MONITORUJE ICH W PEŁNI KWANTOWY SYSTEM FINANSOWY KOSMICZNEJ OPOZYCJI.

Tego systemu nie chcą nawet mieszkańcy Nigerii gdzie podczas próby jego wprowadzenia przez SKORUMPOWANY RZĄD  mieszkańcy podpalili banki i roznieśli bankomaty na strzępy.

Cały ten żałosny teatr UPADAJCEGO IMPERIUM ZŁA pięknie podsumowali Rosjanie UTYLIZUJĄC KIKUDZIESIĘCIOMA LITRAMI PALIWA LOTNICZEGO SATANISTYCZNEGO DRONA WARTEGO PODOBNO 35 MILIONÓW „$” USA.

Miliard szczepionek zakupionych przez NIEWYBIERALNĄ  PRZEWODNICZĄCĄ VAN DER LAIEN też będą rozliczone przed MIEDZYNARODOWYMI SĄDAMI. To tylko kilka przykładów że zbliża się WIELKI SZTORM. 

Więc nie czekaj i odmów współpracy z UPADAJĄCYM SYSTEMEM BO MOŻE ON PORWA CIĘ ze sobą w PIEKIELNĄ OTCHŁAŃ gdzie UDAJĄ SIĘ SATANISTYCZNI POTĘPIEŃCY.


CIAG

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.