miasta gwiazdy
Świat

Zadziwiający świat zniszczony przez reset w XIX wieku!


Olśniewający Świat zniszczony przez reset DEPOPULACJĘ i REPOPULACJĘ ZIEMI dokonaną w sposób planowy, przez wykorzystanie milionów sierot pozostałych po TOTALNEJ KATASTROFIE!


Olśniewająco piękne miasta w kształcie gwiazd. Niezwykłe farmy produkujące zdrową żywność. Przepiękne, monumentalne budowle wykonane niesłychanie precyzyjnie. Będące ekologicznymi elektrowniami i wyrazem wdzięczności dla stwórcy. To wszystko podczas resetu zostało zalane masami błota przez NOWYCH PANÓW ŚWIATA. Aby ukryć przed ludzkością 

dokonaną przez reset DEPOPULACJĘ i REPOPULACJĘ ZIEMI dokonaną w sposób planowy, przez wykorzystanie milionów sierot pozostałych po TOTALNEJ KATASTROFIE, jako pozbawionej pamięci historycznej, pozbawionej jakichkolwiek praw GRUPY NIEWOLNICZEJ. Która teraz, po kilku pokoleniach ma zostać przekształcona w sterowaną SZTUCZNĄ INTELIGENCJĄ grupę BIOLOGICZNYCH CYBORGÓW nie posiadających ŻADNEJ ŚWIADOMOŚCI.

NIE MUSIMY BUDOWAĆ NOWEGO ŚWIATA – WYTARCZY PRZYWRÓCIĆ TEN STARY PIĘKNY ŚWIAT KTÓREGO POZOSTAŁOŚCI WCIĄŻ JESZCZE ISTNIEJĄ I PRZYPOMINAJĄ O NASZEJ POTEDZE!!!


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.