smok omicron
Świat

ŚWIĘTY JERZY I KABALISTYCZNY SMOK OMICRON

Niezwykły bo „bezobjawowy” i bezpostaciowy” „wirus omicron” tragicznie zagrożony! Cały świat mówi mu „NIE” i dziękuje za Plan Cabalistów mówiąc „wolimy nasz własny plan”!!!


szwajcarska mafia


Świat jest dokładnie taki jakim go widzisz. Jeżeli postrzegasz go poprzez pryzmat strachu lub lęku, to taki właśnie będzie, bo lęk i strach wykreują jego NAJPASKUDNIEJSZY WIZERUNEK. Dodatkowo twoje negatywne emocje ofiarują POTĘŻNĄ DAWKĘ NEGATYWNEJ ENERGII, bez której ELITA MANIPULUJĄCA NAMI nie może istnieć ani egzystować. 

Jeżeli natomiast będziesz zauważać ile dobra, empatii i miłości przynoszą Światu ZWYKLI LUDZIE, to będziesz go postrzegać poprzez pryzmat MIŁOŚCI I WSZYSTKICH POZYTYWNYCH EMOCJI  i te pozytywne emocje wykreują OBRAZ ŚWIATA PRZECIWNY DO TEGO CZEGO CHCĄ manipulatorzy z tych elit. Jednocześnie pozbawisz ich NEGATYWNEJ MOCY, bo będziesz TWORZYŁ POZYTYWNĄ, ŚWIETLISTĄ, BOSKĄ ENERGIĘ WŁASNYCH KREACJI, która jest dla nich NIESTRAWNA I NIE DO PRZYJĘCIA. W ten sposób bez ŻADNYCH SIŁOWYCH DZIAŁAŃ wyeliminujemy ich z naszego świata, mówiąc spokojnie i stanowczo: NIE POTRZEBUJEMY JUŻ WASZYCH DZIAŁAŃ I PLANÓW, MAMY NASZ WŁASNY BOSKI PLAN!


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.