polska skrwawiona
Polska

Polsko Obudź się! Jutro może być za Późno! Proces Zmian Rusza!

ANDY CHOINSKI DAJE JASNY PRZEKAZ CO MOŻE PRZYNIEŚĆ ZBIOROWA HIPNOZA SPOŁECZNA KTÓRA POWODUJE ŻE RACJONALNIE MYŚLĄCY POLACY SĄ PIĘTNOWANIA I NISZCZENI!
Pomimo wielu zewnętrznych i wewnętrznych konfliktów Polska paradoksalnie jest w NIEZŁEJ KONDYCJI  w porównaniu z krajami ościennymi, bo tylko około 50% obywateli DAŁO SIĘ UWIEŚĆ WSZECHOBECNEJ PROPAGANDZIE i PRZYJĘŁO ŚMIERTELNY STRZAŁ. Być może duża część z nas ma jeszcze W TYLE GŁOWY bolesne doświadczenia z PROPAGANDĄ KOMUNISTYCZNĄ. Ale teraz sytuacja jest o wiele bardziej skomplikowana.

OBECNA PROPAGANDA PODZIELIŁA NARÓD NA NIESKOŃCZENIE WIELE SPOSOBÓW. Rozbiła RODZINY, ROZBIŁA SPOŁECZEŃSTWO, ROZBIŁA społeczności zawodowe, SPACYFIKOWAŁA WSZELKIE RELIGIE, odwróciła znaczenia WSZELKICH POJĘĆ, DOPROWADZAJĄC POPRZEZ PANDEMIĘ STRACHU PRZED NIEISTNIEJĄCĄ CHOROBĄ do całkowitego zaniku RACJONALNEGO MYŚLENIA i INSTYNKTU ZACHOWAWCZEGO. Na szczęście istnieje jeszcze 50-cio procentowa grupa LUDZI MYŚLĄCYCH I NIE ULEGAJĄCYCH ZBIOROWEJ HIPNOZY. To ona musi POWSTRZYMAĆ TEN KRYMINALNY SPISEK!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.