wreszcie-odchodzą
Polska,  Świat

Ostatecznie rozpada się Matrix zniewolenia ludzkości


archonci-odchodzą

Każdy system ma określony CZAS GWARANCJI. Kiedy kończą się CYKLE KOSMICZNE nieuchronnie przychodzi KONIEC NAJBARDZIEJ NIEGODZIWYCH KONSTRUKTÓW. Teraz, na naszych oczach ROZPADA SIĘ WOJENNY MATRIX który zniewalał ludzkość od 25000 lat.


ola-wolny

Przez ostatnie 25000 lat ludzkość żyła w DYSTOPII PERMANENTNEGO STANU WOJENNEGO. Nękana nieustannie przez WSZELKIEGO RODZAJU NIESZCZĘŚCIA była ZAGUBIONA, POZBAWIONA PAMIĘCI O SWOJEJ PRZESZŁOŚCI I POTĘDZE.

Nękana strachem i lękiem stanowiła  ZNAKOMITE ŹRÓDŁO CIEMNEJ ENERGII tak potrzebnej KOSMICZNYM PASOŻYTOM.

System zniewolenia zakłamał rolę Wenus wprowadzając na miejsce tej planety SYNTETYCZNY KSIĘŻYC i stworzył PUŁAPKĘ REINKARNACYJNĄ w postaci Zodiaku zarządzanego przez księżyc. Sztucznie wprowadził PATRIARCHAT odbierając kobietom ich NIEZWYKŁĄ MOC otrzymaną od samego STWÓRCY.

To wszystko uwięziło LUDZKOŚĆ w PARADYGMACIE NIEWOLNICZEJ PRACY dla ARCHONTÓW.

Teraz ten cykl się ewidentnie kończy i archonci muszą stanąc na głowie aby stworzyć NOWE NARZĘDZIE które pozwoli i nadal Totalnie nas WYKORZYSTYWAĆ. Stąd niebywała intensywność ich MEDIALNYCH I KINETYCZNYCH nacisków. One POPRZEZ KOMPLETNE ODWRACANIE OBRAZÓW RZECZYWISTOŚCI mają nas przekonać że tylko kontynuacja ich działań może nam ZAPEWNIĆ PRZETRWANIE. Co jest KOMPLETNYM OSZUSTWEM.

My zaś coraz silniej odczuwamy naszą MOC i coraz MOCNIEJ UZYSKUJEMY NASZĄ ŚWIADOMOŚĆ POCHODZENIA OD UNIWERSALNEGO STWÓRCY.


CIAG

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.