morderstwo adamowicza
Polska

Chańba polskich elit tworzących obraz świata oparty na strachu!


elity i propaganda

Polskie Elity dla kasy zrobią wszystko, mówiąc „przecież to nie my mordujemy szczepiąc ludzi”.


Niezbyt dawno, NASŁANY PSYCHOPATA wbijał Adamowiczowi nóż w serce na oczach kompletnie bezmyślnego tłumu. A tłum nagrywał I KOMENTOWAŁ ten HORROR na swoich SMARTFONOWYCH SMYCZACH. Wydawało się że to tylko wyjątkowo niekorzystny fragment KULTUROWEGO I MORALNEGO UPADKU POLSKIEGO SPOŁECZEŃSTWA. Niestety TO NIE BYŁ TYLKO FRAGMENT to była całość tego upadku! Dzisiaj widać to na co dzień . ELITA SPOŁECZNA (CELEBRYCI, DZIENNIKARZE, PRAWNICY, TZW. PROFESOROWIE MEDYCYNY

uczestniczy w PROCESIE HOLOKAUSTU WŁASNEGO SPOŁECZEŃSTWA.  Z jednej strony wzbudza w ogłupionych masach paniczny strach przed utratą życia. Z drugiej strony tworzy FAŁSZYWY OBRAZ SIELANKOWEJ, PEŁNEJ TAŃCA I ŚPIEWU, WYGRANYCH NA LOTERIACH  RZECZYWISTOŚĆ. Ta rzeczywistość.

Ona ZAPEWNI REALIZACJĘ MARZEŃ, jeśli się ZASZCZEPIĄ. MIMO ŻE TZW. „SZCZEPIONKA” JEST SYNONIMEM „ZŁOTEGO NARKOTYKOWEGO STRZAŁU”. On KOŃCZY WSZYSTKIE MARZENIA SPROWADZAJĄC BARDZO CZĘSTO OGROMNE CIERPIENIE I OSTATECZNIE ŚMIERĆ.

Elity ćwiczą takie IGRZYSKA ŚMIERCI  od lat 20-TYCH poprzedniego wieku w czasach WIELKIEGO KRYZYSU. To zupełnie przypomina tamte MARATONY TAŃCA. Czy też TRAGICZNY KONIEC TITANICA. Na którym UPAKOWANE TAM PRZEZ KONTROLERÓW GRUPY OPONENTÓW SYJONISTYCZNYCH RZĄDÓW tańczą beztrosko na statku zapadającym się w GŁĘBINY OCEANU. 

TO ABSOLUTNA CHAŃBA ELIT. ZA TO POWINNY BYĆ ROZLICZENI mocniej NIŻ POLITYCY. NIEUDACZNICY ZŁAPANI I SZANTAŻOWANI ZA JAKIEŚ KANTY CZY INNE ŚWIŃSTWA OD KTÓRYCH W TYM ŚRODOWISKU AŻ SIĘ ROI.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.