depopulacja
Polska,  Świat

Kiedy „ukro koleś” Duda i jego „hazaro premier” Morawiecki robią z siebie idiotów na kolejnym sabacie satanistów, czas abyś zadbał o swoje życie i „chrzanił satanistyczne trucizny”!


zmierzch-molocha

Sataniści chcą w akcie PANIKI PRZED UNICESTWIENIEM przekonać ludzkość że tylko oni są w stanie uratować ŚWIAT PRZED ZAGŁADĄ. A jest dokładnie odwrotnie. Dlatego nieustannie wypełniają swój FAŁSZYWY HOLOGRAM RZECZYWISTOŚCI hiobowymi wieściami, które mają się do prawdy jak PIĘŚĆ DO NOSA.


ewa-pawela

Dewastując DEPOPULACJĄ cały glob ZAINFEKOWALI SWOIMI TRUCIZNAMI miliardy ludzi bo  chcą zabrać ze sobą jak najwięcej ludzi. Ludzie przerażeni lawinowo postępującymi zgonami i milionami uszkodzeń organów muszą ostatecznie PRZESTAĆ CAŁKOWICIE IM WIERZYĆ że zrobili to DLA ICH ZDROWIA.

Na szczęście Prawdziwi Naukowcy odkrywają coraz więcej naturalnych remediów NA TĄ LUCYFERIAŃSKĄ ZARAZĘ. Te środki dał nam STWÓRCA DLA OCHRONY PRZED NAJBARDZIEJ WYNATURZONYMI TRUCIZNAMI tych POTĘPIEŃCÓW.

I nie są to jakieś WYMYŚLNE SYNTETYCZNE PSEUDOLEKI Z ROPY NAFTOWEJ tak ukochane przez tych PASOŻYTÓW. To naturalne, powszechne w każdym rejonie ziemi LEKI Z BOŻEJ APTEKI. Często też wytwarzane przez nasze organy wewnętrzne w CELU NASZEJ OCHRONY.


CIAG

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.