nasi wielcy
Polska,  Świat

Pomimo że przerażeni psychopaci to tu to tam uwalniają jeźdźców apokalipsy, widać już jutrzenkę odrodzonej ziemi-gaji


szubienica25

Po tysiącach lat izolowania ZIEMI-GAJI z przestrzeni kosmosu dowiadujemy się że jesteśmy do dzisiaj KOLONIĄ NIEWOLNICZĄ eksploatowaną przez PSYCHOPATYCZNE ELITY. Ale wyrokiem stwórcy nadszedł czas WYZWOLENIA. Cały wszechświat bierze w tym udział.


ania informuje

Kiedy widzisz ogrom zbrodni w enklawach nad którymi PSYCHOPACI MAJĄ  JESZCZE KONTROLĘ  możesz ulec złudzeniu że ŚWIAT ZMIERZA DO UNICESTWIENIA.

Ale nie wierz w to bo jest dokładnie ODWROTNIE. W SUBTELNYCH OBSZARACH MATKA GAJA ZOSTAŁA JUŻ OCZYSZCZONA Z WSZELKIEGO ZŁA.

1 września zaczął się NOWY CYKL KOSMICZNY który będzie trwał do KWIETNIA 2024 ROKU i będą się w nim manifestowały wszystkie ZMIANY ENERGETYCZNE w obszarze MATERIALNYM.

Niestety wielu ludzi nie ma o tym pojęcia, bo uwiedzeni wszechobecną propagandą która powszechnie tworzy sztuczny obraz świata pełnego przeróżnych rozwydrzonych atrakcji. Ci zapamiętale za nimi się uganiają wierząc w medialny slogan że “życie jest krótkie” więc trzeba się bawić ile się da. Nie bacząc jakim kosztem te “przyjemności” są okupione.

Inni wykorzystując różne okazje UWILI SOBIE LUKSUSOWE GNIAZDKA w satanistycznej rzeczywistości i myślą że BĘDZIE TO WIECZNIE TRWAĆ.

Nic bardziej mylnego. Matka Gaja została oczyszczona i czeka na SKOK KWANTOWY po którym w rzeczywistości 4G wibracje ludzkie będą tak wysokie że nikt NIEŚWIADOMY PRAWDY I UZALEŻNIONY OD SATANISTYCZNYCH FAŁSZYWYCH WZORCÓW NIE BĘDZIE NA NOWEJ GAJI EGZYSTOWAĆ.

 Wszyscy którzy nie stworzą NOWEJ ŚWIADOMOŚCI PRAWDY i nie powiedzą ZDECYDOWANIE NIE DAJĘ ZGODY NA SATANISTYCZNĄ WIZJĘ ŚWIATA będą musieli odejść razem z PSYCHOPATAMI. Po prostu nie WYTRZYMAJĄ WIBRACJI NOWEJ ODRODZONEJ ZIEMI. A więc dokonajcie wyboru – CZASU JEST CORAZ MNIEJ!


CIAG

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.