SZATAN
Polska,  Świat

Putin zabija niepokornych menedżerów 5G. ZACZYNA SIĘ EGZEKUCJA SATANISTYCZNEJ MENAŻERII


ZNIEWOLONA ZIEMIA

Elity uważają się za nadludzi, wobec czego mamy tutaj jasny układ, w którym w żaden sposób rozbudzona świadomość nie ma szansy przejawić się globalnie.
Ten czas dobiega końca, a ostateczny upadek tego porządku świata zdaje się odzwierciedlać pośpiech i skala działań w celu próby ostatecznego zniewolenia ludzkości.


przesłanie

Umiłowani,
Poniżej znajduje się przełomowa wiadomość od Federacji Galaktycznej. Poprzez różne sposoby komunikacji staramy się dotrzeć do jak największej liczby ludzi na powierzchni Ziemi.

Istnieje sieć świadomości, która łączy wszystkie rzeczy.

Jesteś stworzony z tej energii. Jesteś energią.

https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2023/08/przelomowa-wiadomosc-od-federacji-galaktycznej/

Jesteś wieczny. Jesteś światłem.

Dzięki Siłom Światła nasza MATKA ZIEMIA w końcu została OCZYSZCZONA. 31 sierpnia kończy się kolejny CYKL KOSMICZNY. Wszystkie zmiany które zaszły w przestrzeni energetycznej będą w jesieni i na wiosnę 2024 roku objawiać się w przestrzeni materialnej. Destrukcji zaczną ulegać wszystkie RELIKTY MATRIKSOWEJ RZECZYWISTOŚCI.

Kwantowy System Finansowy odetnie dopływ FIDUCJARNEJ MAKULATURY UDAJĄCEJ DOLARA. A POZBAWIONE FINANSOWANIA RELIKTY PRZESZŁOŚCI jak REZERWA FEDERALNA, IRS, ONZ i  inne złowrogie instytucje będą IMPLODOWAĆ.

Stoimy na progu WSPANIAŁEJ EPOKI ODRODZENIA MATKI ZIEMI. Przed nami SZCZĘŚLIWY CZAS ale nie dla wszystkich. Ci którzy na LINII SCHODZĄCEJ 3D uparcie trzymają się UZALEŻNIEŃ MATRIXA muszą ODEJŚĆ WRAZ Z NIM. Takie są BOSKIE PRAWA. NIKT NIE MOŻE PODJĄĆ ZA NICH DECYZJI.


CIAG

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.