jezdzcy-apokalipsy
Polska,  Świat

Kogo zabierze czwarty Jeździec Apokalipsy czyli ŚMIERĆ?


4-jezdzcy-apokalipsy

Kiedy Władcy Marionetek przywołują Apokalipsę i jej Jeźdźców, trzeba zadać sobie pytanie kogo zabierze ze sobą czwarty jeździec, czyli ŚMIERĆ


roberto-martinez

Kiedy trwa II akt OSZUKAŃCZEGO SPEKTAKLU pt. APOKALIPSA DLA LUDZI, koniecznie musimy zachować spokój. Po KOMPLETNYM FIASKU narracji cowidowej CABAL uruchomił następną KRESKÓWKĘ pt. WOJNA O UKRAINĘ. Miało to być preludium do GLOBALNEGO KONFLIKTU. Kolejny raz nic z tego nie wyszło.

USA i jego unijni satelici wyjąc ze strachu zapewniają że nie angażują się w konflikt aby nie zabrakło im ROPY i GAZU.

Pomimo że w zanadrzu CABLIŚCI mają jeszcze wiele niespodzianek ich nerwowe działania zaczynają przypominać  FARSĘ. UPADEK SYSTEMU FINANSOWEGO i wciśnięcie ludzkości NOWEGO SYSTEMU QUANTUM to próba kolejnego ZWIEDZENIA. Aby to uzasadnić ulubiony “przyjaciel” naszego DUDY DICK BIDEN zaczyna bredzić o ataku nieznanego JURIJA który z garażu u teściowej dokona ataku na finanse USA.

Straszą też klęską głodu odcięci przez SANKCJE DLA ROSJI i zerwanie łańcuchów dostaw od NAWOZÓW SZTUCZNYCH. Nie będą też mieć dostępu do WIELU STRATEGICZNYCH SUROWCÓW których Rosja ma sporo. Tak to JEŹDŹCY APOKALIPSY, których CABAL aktywował coraz bardziej przypominają JEŹDŹCÓW SPRAWIEDLIWOŚCI działającej PRZECIWKO SWOIM MOCODAWCOM.

Pozostaje jeszcze czwarty jeździec czyli ŚMIERĆ i pytanie komu uczyni największą krzywdę? Biorąc pod uwagę że CZŁOWIEK JAKO WIELOWYMIAROWE i wieczne DZIECKO STWÓRCY ODPOWIEDŹ JEST PROSTA. Nie może podlegać ŚMIERCI. A zatem ten jeździec zabierze z pewnością do siebie wszystkich tych którzy się tej NIEŚMIERTELNOŚCI POZBAWILI.

ŹRÓDŁA:

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2022/03/ukraina-27-dzien-operacji-23-03-2022-ukrainska-wojna-na-wyniszczenie-wideo-pl-southfront/


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.