czarny papiez
Polska,  Świat

Czarny Papież już wie że NADCHODZI KRES jego ZBRODNI


WIDMO KRYZYSU

Ten PSYCHOPATYCZNY W KOSMICZNYM STOPNIU KONSTRUKT zwany CZARNYM PAPIEŻEM zorientował się po czasie że w jego SATANISTYCZNEJ HODOWLI NIEWOLNIKÓW grasują dwa KONIE TROJAŃSKIE które wyhodowały jego DIABELSKIE MARIONETKI.

Pierwszy TROJAŃSKI WIERZCHOWIEC hasający od 1913 roku (kiedy żydowsko-chazarski FED przejął SKARB PAŃSTWA USA) napompował MONSTRUALNY BALON 9 TRYLIONÓW amerykańskiego długu. Ten balon lada moment pęknie pogrążając ŚWIAT W TOTALNYM KRYZYSIE. 

 

Drugiego TROJANA WPROWADZILI USIŁUJĄC W DESPERACJI WYWOŁAĆ III WOJNĘ ŚWIATOWĄ zaczynając konflikt UKRAIŃSKI. Ten drugi TROJAŃSKI WIERZCHOWIEC spowodował nieodwracalną polaryzację świata na DWA BIEGUNY. 

Na jednym biegunie są JEZUICKIE MARIONETKI I ICH PODKUPIENI SATELICI wyjący ze strachu MUSI BYĆ WOJNA Z ROSJĄ. Musi być GLOBALNY KRYZYS. Musi ZAWALIĆ SIĘ ŚWIAT. A my wtedy jako ŚWIATOWY RZĄD damy ludzkości nowy porządek, nowy system finansowy QUANTUM i wszystko będzie NOWE I PIĘKNE. Jest tylko jeden warunek że będzie PIĘKNIE TYLKO DLA WYZNAWCÓW SZATANA. Oni stanowią zaledwie 20% ludzkości.

Na drugim biegunie jest cała reszta ludzkości (prawie 80%), która mówi NIE CHCEMY ŚWIATA, WASZEGO SZATANA, WASZYCH WOJEN I ZBRODNI


CIAG

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.