Miłość naszą medycyną. 
Polska,  Świat

Miłość naszą medycyną. Nie szukaj jej na zewnątrz


cuda miłości

Kiedy wszyscy ludzie obserwując zewnętrzny świat OCZEKUJĄ PEŁNI STRACHU I LĘKU CZEGOŚ NIEZNANEGO odrzućcie te obawy i DBAJCIE O TO ABY WASZE WIBRACJE BYŁY JAK NAJWYŻSZE i abyście byli PEŁNI MIŁOŚCI DO SIEBIE


kristina o prawdzie

Świat ZAMIERA W OKU CYKLONU. Psychopaci z CABALA wyciągają z rękawa coraz nowsze PLAGI. Debilny prezydent USA zasypia nad teleprompterem strasząc że “JURIJ” czyha na NY GIEŁDĘ aby ją shakować.

A co tu hakować kiedy to tylko PUSTY BALON Z NAPISEM 9 TRYLIONÓW DŁUGU. Po za tym JURIJ ma pełne ręce roboty w UKRAIŃSKIM CYRKU, w którym trzeba ZUTYLIZOWAĆ RESZTKI CHAZARSKICH NAZISTÓW. Ale przecież trzeba ludzi straszyć. Brakuje już środków na CHAZARSKIE BIOLABY, KUPOWANIE SKRETYNIAŁYCH RZĄDÓW CZY URZĘDNIKÓW  GLOBALNYCH INSTYTUCJI. 

Przygotowywane od setek lat PLANY GLOBALNEGO UCISKU LUDZKOŚCI rozłażą się jak STARE MAJTKI MAMUSI skretyniałego IDEOLOGA NAZIMU I EUGENIKI SATA CLAUSA.

Teraz albo nigdy krzyczą PRZERAŻENI słudzy SZATANA. Wychodzi na to że RACZEJ NIGDY, bo ŚWIATŁA CORAZ WIĘCEJ. Ludzie się budzą, a z kosmosu płynie OGROMNA ILOŚĆ POZYTYWNEJ ENERGII, której wibracje są TAK WYSOKIE że CZCICIELE SZATANA ZOSTANĄ ZUTYLIZOWANI NA NAWÓZ KOSMICZNY w mgnieniu oka. I dobrze. Najwyższy czas aby uprzątnąć tą KOSMICZNĄ KLOAKĘ. 


CIAG

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.