boja-sie-milosci
Polska,  Świat

Na samozwańczych spotkaniach „Bogowie na Olimpie” kolesie Klausa Schwaba są skończeni


MAM-SMAKA-NA-ROBAKA

Ten abstrakcyjny bełkot wskazuje że WSZYSTKIE SATANISTYCZNE KUKŁY są już BEZPOŚREDNIO STEROWANE przez UPADAJĄCYCH ARCHONTÓW lub są tak zdehumanizowane że kieruje nimi SZTUCZNA INTELIGENCJA.


koniec-archontow

Ten cały CABALISTYCZNY SABAT w Davos, przepisy Unii wprowadzające do obrotu DEGENERUJĄCE LUDZI ROBALE i SYNTETYCZNE MIĘSO. TECHNOLOGIE 5G i 6G zamieniające ludzi w TRANS HUMANISTYCZNE ZOMBI. Próby destabilizacji ŚWIATA KRYZYSAMI i GLOBALNYM KONFLIKTEM ATOMOWYM i wiele innych DYSTOPIJNYCH POMYSŁÓW CABAŁY są ostatnimi “dystopijnymi projekcjami” UPADAJĄCEGO IMPERIUM ZŁA.

Już w tej chwili główni “aktorzy” tego CHOREGO TEATRU to produkowane masowo KLONY PRAWDZIWYCH WINOWAJCÓW usunięte poprzez globalne akcje ŚWIATOWEJ I KOSMICZNEJ ARMII. W obecnej chwili cały WSZECHŚWIAT POMAGA LUDZIOM OSTATECZNIE WYELIMINOWAĆ TYCH KOSMICZNYCH ZŁOCZYŃCÓW.

Dlatego nie dajcie się nabrać na ich CHORE WIZJE ŚWIATA NOWEGO PORZĄDKU bo 85% świata już ZDECYDOWANIE STANĘŁO PRZECIWKO NIM. 

WYZWOLENIE JUŻ BLISKO. GLOBALNA OFENSYWA ROSJI ZAKOŃCZY CHORY SPEKTAKL Z UKRAINĄ. KOLEJNYM AKTEM BĘDZIE ZNISZCZENIA SZWAJCARII I IZRAELA PRZEZ ŚWIATOWY SOJUSZ I WYELIMINOWANIE OSTATECZNE CHAZARSKIEJ MAFII JAKO GŁÓWNEGO ANIMATORA TEGO ISTNIEJĄCEGO OD WIELU TYSIĘCY LAT IMPERIUM ZŁA ARCHONTÓW.


CIAG

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.