kwiaty-i-gowno
Polska,  Świat

Kiedy cała „kasa” z niespłacalnego długu zamienia się w „gówno”, światowi psychopaci wyją ze strachu i chcą zastraszyć świat


DEEP-STATE

Ale działa już KWANTOWY SYSTEM FINANSOWY który uniemożliwia finansowe oszustwa, a reszta świata ZDECYDOWANIE ODMAWIA WSPIERANIA tych POPAPRAŃCÓW.


PUTIN I WOJNA

Klamka już zapadła. Nie pomogą WYWOŁYWANE PRZEZ NICH KATASTROFY jak w Turcji.

Nie uda się sprowokować GLOBALNEGO KONFLIKTU ATOMOWEGO poprzez ŻYDOWSKIEGO PSYCHOPATĘ  na Ukrainie.

Nie da się spalić wszystkich SKLEPÓW SPOŻYWCZYCH i FABRYK ŻYWNOŚCI aby SPOWODOWAĆ GŁÓD.

Prawie nikt nie wierzy już w ICH HOLOGRAMOWĄ WIZJĘ INWAZJI OBCYCH bo świadomość LUDZKOŚCI GWAŁTOWNIE WZRASTA. 

Z każdym OBUDZONYM tracą kolejne ŹRÓDŁO CIEMNEJ ENERGII LĘKU I STRACHU. Ich NIERZECZYWISTA RZECZYWISTOŚĆ po prostu się ROZPADA.

FED prywatny SEZAM PSYCHOPATÓW JEST BANKRUTEM kontrolowanym przez QFS. Giełda ten PASKUDNY BALON BILIONOWYCH MALWERSACJI upadnie zaraz po przezliczeniu przez QFS realnej wartości fiatowskich pustych pieniędzy. IRS bandycki URZĄD SKARBOWY CHAZARSKIEJ MAFII JUŻ NIE ISTNIEJE.

Można bez końca wyliczać przykłady zapadania się LUCYFERIAŃSKIEGO SYSTEMU. Dla nas ważne jest aby ZOBACZYĆ ŻE TWORZY SIĘ INNY SZCZĘŚLIWY ŚWIAT.

Ale ten świat czeka tylko na tych którzy OBUDZĄ SIĘ Z LETARGU i zaczną się WZNOSIĆ KU WYŻSZYM WIBRACJOM. Bo jesteśmy WIBRUJĄCYMI CZĄSTKAMI WSZECHŚWIATA. A wszechświat ma SWOJE PRAWA.

Więc MUSISZ WYSOKO WIBROWAĆ ABY MÓC ZOBACZYĆ ŚWIAT PEŁEN SZCZĘŚCIA. Kiedy wibrujesz STRACHEM I LĘKIEM nie zobaczysz, nie znajdziesz miejsca w tym WYMIARZE. A więc twoje cele i możliwości zależą tylko od ciebie. CO WYBIERASZ? KWIATY CZY GÓWNO?


CIAG

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.