skarb
Polska,  Świat

„Pasterze” przerażeni. 80% „bydlątek” w Globalnej Oborze ma ich DOŚĆ


grupa-bilderberg

Grupa Bilderberg w Nowym Jorku dokonuje odkrycia że WIĘKSZOŚCI STWORZONEJ PRZEZ SIEBIE OBORY DLA “GOIM-BYDEŁKA” już nie kontroluje. Bydełko się po prostu WŚCIEKŁO i OFIARA STAJE SIĘ KATEM.


TO-SIĘ-NIE- ZMIENIA

Kiedy SYPIĄ SIĘ KOLEJNE KLOCKI DYSTOPIJNEGO PLANU “PSYCHOPATÓW” pozostaje już tylko jedno. Wciągnąć cały świat w OBŁĘD WOJNY NUKLEARNEJ, aby jak najwięcej ludzi zabrać ze sobą do SATANISTYCZNEGO PIEKŁA.

Psychopaci stają na głowie aby zrealizować ten ostatni, straceńczy plan.

Przerażeni i zacietrzewieni zapominają jednak że CAŁY ŚWIAT JEST PRZECIWNY takiemu rozwiązaniu.

Rosja z każdym miesiącem zwiększa swój STRATEGICZNY BUDŻET min. dzięki ich ‘’ŻAŁOSNYM SANKCJOM EKONOMICZNYM”. A na REDYSTRYBUCJI ENERGII I ŻYWNOŚCI wynikającej z tych “sankcji” korzystają najbiedniejsze REJONY ŚWIATA.

PASOŻYTOM POZOSTAJE TYLKO DRUKOWANIE BEZWARTOŚCIOWYCH DOLARÓW LUB EURO których już nikt nie chce. Mogą też tylko opróżniać swoje prawie puste magazyny broni.

Bo ROZTRWONILI SWOJE ZASOBY OBRONNE rozrzucając je w niezliczonych miejscach LOKALNYCH KONFLIKTÓW które NIEUSTANNIE WZNIECALI aby zdestabilizować świat.

A Rosja PRZECIWNIE. Swoją SPECJALNĄ OPERACJĄ DENAZYFIKACYNĄ umacnia SWOJE BEZPIECZEŃSTWO UNIESZKODLIWIAJĄC PODSTĘPNE KROKI OKRĄŻANIA ZE WSZYSTKICH STRON PRZEZ NATO.

I może swoimi NIEDOSTĘPNYMI DLA PASOŻYTÓW TECHNOLOGIAMI WOJENNYMI jednym uderzeniem WYMAZAĆ SATANISTYCZNE USA I CANADĘ z MAPY ŚWIATA. To samo może zrobić z “europejskimi kundelkami”.


CIAG

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.