usmiechem-zmieniaj-swiat
Polska,  Świat

Na progu Nowego 2023 roku mamy możliwość wyboru w którym świecie chcemy żyć: „satanistycznym” czy „świecie boskiego porządku”?


tlusty-czwarte

Istota mentalnego uwięzienia ludzkości w swego rodzaju INFORMACYJNEJ BAŃCE MYDLANEJ polega na tym że kompletnie nie wiedzą ż TAK JEST. Media tworzą ABSURDALNĄ RZECZYWISTOŚĆ która jest ODWRÓCENIEM PRAWDZIWEJ.


rakiety

Najlepszym przykładem jest “wojna na Ukrainie” która jest tylko po to by ludzi odciągnąć od REALNYCH ZAGROŻEŃ realizowanych przez SATANISTYCZNYCH WŁADCÓW UMYSŁÓW.

Zupełnie nie pojmuję jak ktoś normalny może akceptować KOSMICZNE BZDURY o tzw. “ukraińskich zdobyczach” w kontekście PRAWDZIWEGO POTENCJAŁU WOJENNEGO ROSJI. To ewidentny dowód DEBILIZMU lub CAŁKOWITEGO UŚPIENIA. W rzeczywistości ten CAŁY BEŁKOT jest tylko ZASŁONĄ DLA CAŁEGO KOMPLEKSU DZIAŁAŃ satanistów w zakresie DEPOPULACJI I ROBOTYZACJI całej ludzkości.

Ale szkoda się nad tym zastanawiać bo powszechnie wiadomo że z “głodnym się nie najesz a z głupim nie nagadasz”. Istotne jest to że żyjemy w czasach w których skrzyżowały się dwie LINIE CZASOWE jedna linia WZNOSZĄCA ŚWIATA BOSKIEGO PORZĄDKU i druga linia ROZPADAJĄCEGO SIĘ CHOREGO DO GRUNTU SATANIZMU.

I czy chcemy, czy nie chcemy NOWY ROK 2023 jest czasem PRAWDZIWYCH WYBORÓW w jakim świecie chcemy żyć i jak chcemy kreować WŁASNĄ RZECZYWISTOŚĆ. Wybór życia w zawieszeniu pomiędzy jednym i drugim może nam przynieść tylko rozczarowania i mnóstwo bólu.

Tym bardziej że nikt nie wymaga od nas abyśmy “szli na barykady w imię jakiejś rewolucji” tylko w końcu poznawszy NASZE POCHODZENIE I MOC zaczęli żyć i przestrzegać podstawowej zasady boskiego porządku ABY NIE SZKODZIĆ SOBIE, A BLIŹNIEGO TRAKTOWAĆ JAK SIEBIE SAMEGO. I to wszystko czego Wam Życzę.


CIAG

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.