prezydent-debilem
Polska,  Świat

Kiedy się budzisz przechodzisz na wyższy poziom i widzisz więcej


wyzszy-poziom

Kiedy budzisz się na dobre zaczynasz patrzeć na świat inaczej. Widzisz go z innej perspektywy. Nie oceniasz go, jesteś tylko obserwatorem. Wszystko zaczyna się układać. Znika wszechobecny chaos, a ty wiesz kim jesteś i jaką moc podarował ci stwórca.


mafia chazarska

Śpiący ludzie widzą jeden świat w którym nic się nie zmienia. Przebudzeni wyraźnie zauważają że jedna linia czasowa prowadzi stary świat w kierunku upadku.

Widzą też że powstała druga linia czasowa na której budzi się z uśpienia prawdziwy świat w którym znowu panuje “BOSKI PORZĄDEK”. My wybieramy ten świat.

W odchodzącym świecie panuje niesłychany chaos tworzony od tysięcy lat przez MAFIĘ CHAZARSKĄ. Zagubieni, pozbawieni WIEDZY O SWOIM POCHODZENIU I POTĘDZE ludzie stali się NIEŚWIADOMYMI BATERYJKAMI dla WSZELKIEGO RODZAJU PASOŻYTÓW.

W budzącym się świecie na nowej linii czasowej PANUJE SPOKÓJ i HARMONIA, bo wszyscy są połączeni ze STWÓRCĄ (ŹRÓDŁEM) I POSIADAJĄ WIEDZĘ O SWOJEJ POTĘDZE bo są świadomi SWEGO POCHODZENIA I JEDNOŚCI ZE STWÓRCĄ. To jest świat BOSKIEGO PORZĄDKU.

LADA MOMENT KAŻDY CZŁOWIEK BĘDZIE MUSIAŁ WYBRAĆ W KTÓRYM Z OPISYWANYCH ŚWIATÓW BĘDZIE CHCIAŁ POZOSTAĆ.


CIAG

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.