wiedza
Polska,  Świat

Koń czyli „system pustego dolara” już zdechł, ale pejsaci poganiacze usiłują pchać „wózek chazarski” dalej


trzesa-dupami

W globalnym chaosie tworzonym przez MEDIA SATANISTÓW, siły światła wprowadzają stopniowo BOSKI PORZĄDEK. Kostki SATANISTYCZNEGO DYSTOPIJNEGO DOMINA zaczynają się sypać pociągając za sobą kolejne AWATARY CHOREGO PLANU FORUM EKONOMICZNEGO Klausa Szwaba i innych podobnych mu MEND NOWEGO PORZĄDKU ŚWIATA.


POLSKIE-SZAMBO

MAFIA CHAZARSKA UPADA -GRUPA OCTAGON W SZWAJCARII WZYWA DO POKOJU PO ŚMIERCI EVELYN DE ROTHSCHILD


upadek-ftx

Nic ich nie uchroni przed UNICESTWIENIEM.

Widać to coraz wyraźniej mimo powszechnego bełkotu mediów i CZOŁOWYCH IDEOLOGÓW GNID jak FAUCHI, GATES, HARARI czy CAŁKOWICIE UPOŚLEDZONYCH POLITYKÓW jak PEDO JOE, czy TOTALNIE NAĆPANY ZELENSKI.

USTAWA O BEZPIECZEŃSTWIE LUDNOŚCI

Śmierć Natalii w Na Wspólnej. Jak umrze kochanka Marka?

POPATRZ CO TEN NASZ NIERZĄD PLANUJE I PRZECIWDZIAŁAJ NIE DAJĄC ZGODY NA ICH PRZESTĘPCZE DZIAŁANIE!!! 

 

Upadek zaczął się już dawno od klęski DEEP STATE W AFGANISTANIE. Teraz upadek FTX zakończył GLOBALNE OSZUSTWO PRANIA ZAGRABIONYCH AMERYKANOM PIENIĘDZY i TRANSFEROWANIA ICH DO DEEP STATE. Źródełko finansowe demokratów na Ukrainie po prostu wyschło.

To dalszy ciąg nieudanych wizyt Pelosi w Chinach, które odmówiły finansowania DEEP STATE. Wizyt w Watykanie który odsuwa się od Ameryki. Próby odsunięcia od władzy Castro w Kanadzie, nieudane przejęcie Brazylii, nierozstrzygnięte wybory w USA. Itd, itd. Wszystko wskazuje że SATANISTYCZNY EGREGOR NWO ulega powoli totalnej implozji, pomimo szaleńczych starań 

POZOSTAŁYCH RZĄDOWYCH i POLITYCZNYCH KUKIEŁ jak UKRAIŃSKO-CHAZARSKI RZĄD POLSKI, czy WYRAŹNIE NAZI-SATANISTYCZNE rządy UKRAINY CZY IZRAELA.

 

JEDNO JEST TERAZ PEWNE. WSZYSCY UCZCIWI I ŚWIADOMI LUDZIE MUSZĄ GROMADZIĆ DOWODY ZBRODNI. INFORMOWAĆ ZBRODNIARZY O ICH ODPOWIEDZIALNOŚCI. I SAMEMU POSTĘPOWAĆ ZGODNIE Z UNIWERSALNYMI PRAWAMI STWÓRCY, CZEKAJĄC NA POWSZECHNE, SPOŁECZNE TRYBUNAŁY. ONE OCENIĄ I ODPOWIEDZIALNOŚĆ I KARĘ DLA SATANISTYCZNYCH HIPER ZBRODNIARZY. CHYBA ŻE WCZEŚNIEJ SAM STWÓRCA TEGO DOKONA.


CIAG

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.