emigranci
Polska,  Świat

Wszystko już było! Tym razem przeciwko całej populacji


depopulacja-na-nowo

Tysiące lat temu, NEFILIMOWIE pokładając się z ziemskimi kobietami ZNISZCZYLI BOSKI PORZĄDEK i stworzyli PASOŻYTNICZE HYBRYDY. Te istoty pozbawione MOCY KREACJI zostały skazane na podtrzymywanie swojego istnienia poprzez PASOŻYTOWANIE na ŻYWICIELU CZYLI CZŁOWIEKU. To te ułomne istoty były PROTOPLASTAMI WSZYSTKICH ZIEMSKICH PASOŻYTÓW.


credo-mutva

Aby panować nad SWOIMI ŻYWICIELAMI od zawsze starali się zamknąć ich w OBOZACH KONCENTRACYJNYCH w których byl iskazani na KAPRYSY I ŁASKĘ SWOICH WŁAŚCICIELI.

Zmieniały się tylko DEKORACJE. Nie zmieniała się tylko IDEA. UTRZYMYWAĆ ŻYWICIELI W NIEWIEDZY. ODSEPAROWAĆ OD NATURY aby pozbawić źródła pożywienia. 

ZAMKNĄĆ W MIEJSCU ODOSOBNIENIA, gdzie łatwo ich kontrolować.A następnie CHLEBEM i IGRZYSKAMI sterować ich “swiadomością”. Wide “złota myśl PEDO CLAUSA” “nie będziecie mieć nic i będziecie szczęśliwi”.

Najbardziej ZŁOWROGIE dla ŻYWICIELI były dwie ARMIE PASOŻYTÓW. Pierwsza RELIGIJNA jak JEZUICCY WYSŁANNICY, niszczyła RODZIME WIERZENIA i NATURALNE RELACJE ZE ŚRODOWISKIEM. Druga jak RYCERZE KRZYŻOWI lub PRYWATNE ARMIE KOLONIZATORÓW, które zwolnione z jakichkolwiek MORALNYCH ZOBOWIĄZAŃ dokonywały CAŁKOWITEJ PACYFIKACJI  rozmiękczonych i zmanipulowanych doktrynalnie NARODÓW i CAŁYCH CYWILIZACJI. 

Ale w końcu nadszedł kres. Ziemia powoli ODZYSKUJE WOLNOŚĆ. Nie obowiązuje już narzucony przez OBCYCH STATUS STATUS STANU WOJENNEGO. WYSOKOWIBRACYJNE ENERGIE KOSMICZNE wynikające z rozpoczynających się NOWYCH CYKLI KOSMICZNYCH powoli ale zdecydowanie ROZPUSZCZAJĄ NISKOWIBRACYJNE PASOŻYTNICZE KONSTRUKTY.

Pojawiają się nowe elementy WYSOKWIBRACYJNYCH ASPEKTÓW RZECZYWISTOŚCI. To IDEA WSPÓŁPRACY między ludźmi, LOKALNYCH PIENIĘDZY, KOOPERATYW ROLNICZYCH wolnych od DYKTATÓW KORPORACYJNYCH, TWORZENIA ENKLAW wyłączonych z obszaru działania PRAWA ADMIRALICJI i DYKTATU SUMERYJSKIEGO NIESPŁACALNEGO DŁUGU.

To wszystko sprawia że możemy kreować WŁASNY OBRAZ ŚWIATA  w którym nie będzie miejsca dla żadnych pasożytów. ŚWIATA ZRÓWNOWAŻONEGO ROZWOJU ZIEMI i LUDZKOŚCI. Podstawowym warunkiem takiej kreacji jest ODRZUCENIE I ODMOWA WSPIERANIA PASOŻYTÓW.

Przestańcie im w końcu wierzyć! Wszystko co obiecują to KOSMICZNYCH ROZMIARÓW KŁAMSTWO. Prawda jest taka że ŻE CHCĄ WAS ZAMKNĄĆ W OBOZACH a NASTĘPNIE wybranych poddać TRANSHUMANIZACJI a resztę którą uważają za zbędną PODDAĆ DEPOPULACJI. Ci którzy tego nie zrozumieją ODEJDĄ WRAZ Z NIMI.


CIAG

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.