wadza
Polska,  Świat

Parafrazując starą piosenkę „czy te wieści mogą kłamać” zastanów się gdzie leży prawda!


JACHWE

PASOŻYTNICZE MENDY są tak przerażone faktem że wszystko WYMYKA SIĘ IM Z RĄK że za wszelką cenę chcą aby przerażona ludzkość POPROSIŁA ICH O RATUNEK. Świadczy o tym KOSMICZNY WYSYP BZDUR zarówno w ICH ŚCIERWOMEDIACH jak i w tzw. MEDIACH ALTERNATYWNYCH.

NWOWIRUS2

Chcą w akcie PANIKI PRZED UNICESTWIENIEM przekonać ludzkość że tylko oni są w stanie uratować ŚWIAT PRZED ZAGŁADĄ. A jest dokładnie odwrotnie. Dlatego nieustannie wypełniają swój FAŁSZYWY HOLOGRAM RZECZYWISTOŚCI hiobowymi wieściami, które mają się do prawdy jak PIĘŚĆ DO NOSA. 

Oto tylko kilka przykładów: Ukraina miała być “zapalnikiem” globalnego konfliktu – nic z tego, “sankcje” miały pogrążyć Rosję – nic z tego. Zamiast tego powstał blok BRICS, Jako główny przeciwnik SATANISTYCZNYCH MEND. Powrót do NARRACJI SZCZEPIONKOWEJ miał całkowicie przerazić ludzi – nic z tego bo tylko ich WKURWIŁ.

Dodruki GÓWNIANYCH, PUSTYCH DOLARÓW miały utrzymać finanse – nic z tego, bo w tą PEJSATĄ, PUSTĄ WALUTĘ wierzą już tylko BEZMÓZGOWCE KTÓRYCH NIĄ PRZEKUPIONO. I tak można wyliczać bez końca.

Prawda jest taka że wobec sprzeciwu PRAWIE CAŁEGO ŚWIATA, te SYJONISTYCZNO SATANISTYCZNE MENDY mają przed sobą tylko jedno wyjście. ZSTĄPIĆ WYJĄC AJ WAJ DO SWOJEGO JAHWISTYCZNEGO EGREGORA do PIEKŁA KTÓRE TYSIĄCE LAT TWORZYLI DLA LUDZI.

 


CIAG

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.