satanizm nnajbogatszych
Polska,  Świat

Tylko Wysoka Świadomość uchroni Cię przed Śmiercią


on-sparaliżowany-ona-miala-udar

„Po drugim wstrzyknięciu szczepionki przeciwko koronawirusowi Celine DION została sparaliżowana i odwołała wszystkie swoje koncerty! Ale cisza radiowa w mediach, bo byłaby panika wśród wszystkich zaszczepionych!”


satanistyczne-koszty

Po kilku miesiącach od “szczepień” ŚWIATOWYCH CELEBRYTÓW trapią “nieznane poszczepienne choroby”. Mimo że sami żądali NA KONCERTACH od swoich fanów CERTYFIKATÓW SZCZEPIEŃ i aktywnie nawoływali do KŁUCIA, PASOŻYTY ich nie OSZCZĘDZIŁY.  

Dowodzi to że przed skutkami działań tych PASOŻYTNICZYCH KOSMICZNYCH HYBRYD nie chroni NIC, NAWET OGROMNE PIENIĄDZE. Wystarczy popatrzyć na ich PRZERAŻAJĄCE WIZERUNKI.

Od razu widać że te SZATAŃSKIE KONSTRUKTY są dotknięte NAJGORSZYMI, CZYSTO SZATAŃSKIMI DEGENARACJAMI. To NEKROFILE, PEDOFILE, SODOMICI i tak można wymieniać bez końca ich DEGENERACJE Z DNA PIEKŁA.

Zatem oczekiwanie że będą oszczędzać tych którzy im służą jest NAJWYŻSZĄ NAIWNOŚCIĄ. Oni nie OSZCZĘDZĄ NIKOGO nawet PODOBNYCH SOBIE. To są NIEWYOBRAŻALNIE OHYDNE KOSMICZNE ODPADY. Przegniłe Konstrukty EGO SZATANA.

Tylko SAMO ŹRÓDŁO MOŻE ich zamienić w KOSMICZNE PROCH aby mogli na nowo WRÓCIĆ DO STWÓRCY. Jedyną ochroną ludzi jest ich WYSOKA ŚWIADOMOŚĆ która pozwala ludziom ZERWAĆ WSZELKIE NIEŚWIADOMIE PODPISYWANE KONTRAKTY do których zmuszali ludzkość przez TYSIĄCE LAT. 


CIAG

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.