unia-gejropejska
Polska,  Świat

Zamiast izolacji Rosji, coraz bardziej izoluje się Zachód


unia-i-swiat

Bez rosyjskich zasobów nie ma europejskiego przemysłu a bez przemysłu nie ma podatków na płacenie za zasiłki dla bezrobotnych, emerytury, wszystkich uchodźców i prawie wszystko inne, co spaja społeczeństwa europejskie.


chciwosc-ukrainy

Wielki reset światowej gospodarki to bezpośrednia przyczyna III wojny światowej – zakładając, że tak się dzieje. Co można zrobić na ten temat? Z Zachodu niewiele można zrobić. Jedynym sposobem jest jakoś usunąć Davos z równania, ale najprawdopodobniej tak się nie stanie z dwóch powodów: 

Pierwszym jest to, że wielcy reseterzy z Davos są zbyt splecieni z zachodnią gospodarką i polityką. Davos jest jak ośmiornica z ramionami i przyssawkami w elitarnych kręgach, mediach i rządach każdego kraju. Są zbyt zakorzenieni aby można było ich łatwo usunąć. 

Drugim powodem jest to, że populacja zachodnia jest zbyt ignorancka i wyprana z mózgu. Poziom ich prania mózgu jest taki, że duża część z nich faktycznie chce stać się biednym – chociaż używają słowa „zielony” jako „biedny”, ponieważ brzmi to lepiej. Istnieją jednak przesłanki wskazujące na to, że w zachodnich elitach mogą istnieć podziały.

Co prawda wybuchają co rusz jakieś protesty, ale to tylko dla samouspokojenia, że nie zgadzają się z ODGÓRNĄ narracją. SAMOŚWIADOMOŚĆ MAS jest niestety TAKA JAKA BYŁA.

W pewnym momencie muszą ogłosić, że dolar i waluty euro są non grata . Oznacza to, że powinni zadeklarować niespłacanie wszystkich długów denominowanych w tych walutach, ale nie innych długów. Najprawdopodobniej nastąpi to na późniejszym etapie, ale jest nieuniknione.
Stworzy to sytuację, w której Zachód pogrąży się w ciemności, nie pociągając za sobą innych – jeśli uda nam się uciec przed atomowym ogniem.


CIAG

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.