lem-o-idiotach
Polska,  Świat

Totalny chaos na świecie prowokowany przez upadających gwałtownie satanistów może być usunięty tylko przez zbiorowy wysiłek całej ludzkości


TO-JUŻ-NIEAKTUALNE

Sataniści za wszelką cenę chcą wmówić ludzkości że ich PLAN GLOBALNEGO ZNIEWOLENIA LUDZKOŚCI poprzez DECHUMANIZACJĘ I ZOMBIRYZACJĘ jest nadal aktualny. SPRZEDAJNE MEDIA TWORZĄ FAŁSZYWY OBRAZ USTAWICZNEJ REALIZACJI ICH PLANU TOTALNEGO RESETU.


Zwykli ludzie są zagubieni w tym OCEANIE KŁAMSTW rozpowszechnianych przez SATANISTYCZNE GÓWNO MEDIA.

Tymczasem to tylko SATANISTYCZNA PROPAGANDA szerzona nieustannie od lat przez ZDEGENEROWANE DO SZCZĘTU KUKŁY DEEP STATE jak Szwab, Gates, Fauchi i inni.

Medialna rzeczywistość pełna KLONÓW, AKTORÓW czy HOLOGRAMÓW imitujących istoty które już DAWNO ZOSTAŁY STRACONE lub UWIĘZIONE W GUANTANAMO.

Prawda jest taka że na SATANISTÓW CZEKAJĄ JUŻ WOJSKOWE SĄDY w których jest gotowych ponad 200 000 GOTOWYCH AKTÓW OSKARŻENIA. Cały Deep State jest ODCIĘTY OD FINANSOWANIA. Coraz gorzej wychodzi im wznawianie “FAŁSZYWYCH PANDEMII” bo ich BEZWARTOŚCIOWE $ są NIECHĘTNIE PRZYJMOWANE a potencjalni PACJENCI SĄ CORAZ BARDZIEJ ŚWIADOMI. 

Ich banki są już tylko ATRAPAMI PEŁNYMI BEZWARTOŚCIOWEJ MAKULATURY, 2/3 świata funkcjonuje w ramach swojego systemu BRICS. Cały ich system NIESPŁACALNEGO DŁUGU to tylko MEDIALNA FIKCJA którą uznają ICH MARIONETKI. To TRUCHŁO które coraz szybciej zapada się W NICOŚĆ, tym szybciej im więcej ludzi uzyskuje ŚWIADOMOŚĆ STAROŻYTNEJ SATANISTYCZNEJ MISTYFIKACJI.

Jeszcze jeden zbiorowy wysiłek ŚWIADOMYCH LUDZI i cała piramida SZATAŃSKIEJ KABAŁY ZOSTANIE CAŁKOWICIE ROZPUSZCZONA PRZEZ ŚWIATŁO, czego wszystkim ludziom Z CAŁEGO SERCA ŻYCZĘ.

CIAG

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.