chocholy
Polska,  Świat

WHO przegrało. Świat nie chce „szczęścia” wg wizji Pedo Klausa

klaus

Kiedy PASOŻYTY uparcie forsują swoje CHORE WIZJE NOWEGO ŚWIATA, LUDZKOŚĆ pokazuje im ŚRODKOWY PALEC i zdecydowanie mówi NIE – KONIEC SATANIZMU


ARIAN-I ZYGFRYD

PRZEBUDZENI LUDZIE zdecydowanie sprzeciwiają się PLANOM PASOŻYTÓW mówiąc zdecydowanie jednym głosem NIE DAJEMY ZGODY na wasz Chory “Nowy świat”. Dzięki temu SATANISTYCZNY, CHORY KONSTRUKT NWO  na naszych oczach rozsypuje się W PYŁ. 

Rosja finalizuje DENAZYFIKACJĘ UKRAINY. Tym samym znika MIT NOWEJ JEROZOLIMY w KAZACHSTANIE I NA UKRAINIE. Pasożytom nie udało się uzyskać NOWYCH GLOBALNYCH UPRAWNIEŃ DLA WHO. Sprzeciwiło się 80% LUDZKOŚCI reprezentowanej przez BRIKS I UNIĘ AFRYKAŃSKĄ. Reżym PEDO BIDETA ze swoim PUSTYM PIENIĄDZEM JEST BANKRUTEM (30 bilionów długu) i DOŻYWA SWOICH OSTATNICH DNI.

Nie udaje się próba WYWOŁANIA GLOBALNEGO GŁODU. Państwa opozycyjne dokonują WŁASNEJ REDYSTRYBUCJI ŻYWNOŚCI. Głodu mogą doznać tylko SPOŁECZEŃSTWA ANGLOSASKIE które najwięcej mają “za kołnierzem” w swojej HISTORII KOLONIALNEJ ZBRODNI zniszczenia równowagi NATURALNEGO ŚWIATA.

ŻYDOWSKI CZY SYJONISTYCZNY FED dokonuje ekwilibrystycznych CUDÓW UTRZYMANIA “GIEŁDY” PUSTEGO PIENIĄDZA FIAT. Jednym słowem WSZYSTKO SIĘ SYPIE.

Tylko durne PEDO KLAUSO SZWABY, KILLE GATESY, PEDO ROCKEFELLERY czy inne kundle SATANY NIE MOGĄ W TO UWIERZYĆ. Myślą  “tyle tysięcy lat się udawało – to nie może być prawdą”. Ale jest. Teraz NOWY ŚWIAT  zbuduję OBUDZENI I ŚWIADOMI SWOJEJ UNIKALNEJ WARTOŚCI LUDZIE. I będzie to ŚWIAT ZGODNY Z BOSKIM PORZĄDKIEM a nie z DIABELSKIM PRZEKRĘTEM.


CIAG

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.