memy-koronawirus-mem-o-koronawirusie-3
Polska

Czy to jeszcze Polska, czy już Polin debila Anżeja Dudy?


ukraina-cz-polska

Kiedy CABALISTYCZNE PASOŻYTY prowadzą świat do GLOBALNEGO RESETU, w Polsce ŻYDOWSKA MAFIA całkowicie przejęła resztki PAŃSTWOWYCH STRUKTUR.


zelenski-psychopata

To co się dzieje to już NIE ROZKRADANIE RESZTEK NASZEGO MAJĄTKU, to całkowite WROGIE PRZEJĘCIE PAŃSTWA przez PARTYJNIACKĄ TERORYSTYCZNĄ KAMARYLLĘ. 

Ta skrajnie ROZWYDRZONA PARTYJNA CHOŁOTA jest obecnie całkowicie pewna SWOJEJ NIETYKALNOŚCI. I częściowo mają rację. Nie istnieje obecnie żaden SPOŁECZNY MECHANIZM pozwalający społeczeństwu zahamować ten postępujący coraz gwałtowniej PROCES. 

Ci KOSMICZNI PSYCHOPACI WPYCHAJĄ NASZ KRAJ W TOTALNY KONFLIKT wykorzystując do tego RUSOFOBICZNĄ PROPAGANDĘ. Sankcjonują i umacniają RELOKACJE MILIONÓW UKRAIŃCÓW i tworzą z nich ABSOLUTNIE UPRZYWILEJOWANĄ GRUPĘ. Dzieje się to oczywiście kosztem Polaków których ta MAFIJNA BANDA zdaje się w ogóle nie zauważać.

Wystarczy oglądnąć pierwsze wideo żeby się przekonać że RUGUJĄ NAS NIE TYLKO Z MAJĄTKU NARODOWEGO, ale także KOMPLETNIE ROZWALAJĄ GOSPODARKĘ. W ten sposób wpychają już NASZE WNUKI W NIESPŁACALNE DŁUGI.

Drugi artykuł pokazuje że świadomie POZBAWIAJĄ POLSKĘ NARODOWEGO DOBRA, czyli SUROWCÓW. W ten sposób przekształcają Polskę w KOLONIĘ W STYLU SPRZED 100 CZY 200 LAT.

 A polskie “SZCZEPANY” Z NOWYMI GENAMI OD KILL BILLA nie widzą nic i nie słyszą. Sygnują swoje posty UKRAIŃSKIMI FLAGAMI i bełkocą WZOREM SWOJEGO NIERZĄDU “CHWAŁA UKRAINIE!”. 


CIAG

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.