malpia ospa
Polska,  Świat

Małpi „rozum”, „małpia choroba” to NOWE OBLICZE „skretyniałych cabalistów”


malpia-ospa-i-usa

Kiedy SZCZEPANY CAŁEGO ŚWIATA klepią dokładnie TEKSTY ZE ŚCIERWOMEDIÓW światowe organizacje TOTALNYCH PASOŻYTÓW robią swoje promując MAŁPIĄ OSPĘ


choinski-zieba

Prognozy się sprawdziły. Miliony zaszczepionych zmieniły generalnie swój status społeczny z “przerażonego idioty” na ZOMBIE SANTA CLAUSA. Bełkocą zbiorowo o “pomocy dla Ukrainy”, o uśmierceniu Putina i popierają DEBILA ANŻEJA dudy w budowaniu POLIN.

Kiedy wszechświat w końcu WYDAŁ WYROK NA GLOBALNYCH PASOŻYTÓW miliony SZCZEPANÓW urządza się w najlepsze na GRUZACH ROZPADAJĄCEGO SIĘ ŚWIATA. Po otrzymaniu od KILL BILLA GATESA “nowego DNA” zaczynają się CZUĆ ŚWIETNIE W REALIACH CYWILIZACJI ŚMIERCI.

ISTNIEJĄ Miliony dowodów na ZBRODNICZĄ MANIPULACJĘ SZCZEPIONKOWĄ, na ORDYNARNE PRZEKRĘTY RZĄDÓW, na TOTALNĄ CENZURĘ ŚCIERWOMEDIÓW. Można je znaleźć w ALTERNATYWNYCH MEDIACH. Ale nie istnieją one dla SZCZEPANÓW. Bo jak powiedział ktoś mądry IDIOTY NIE PRZEKONAJĄ ŻADNE DOWODY.

ALTERNATYWNE MEDIA stają na głowie obnażając GIGANTYCZNE KŁAMSTWA I PRZEKRĘTY, a szczepany robią swoje pod dyktando RÓŻNYCH TELEWIZORNI. Cóż, jak mówi stare przysłowie Z GŁODNYM SIĘ NIE NAJESZ – Z GŁUPIM NIE NAGADASZ. Muszą się definitywnie przenieść do SATANISTYCZNYCH RAJÓW na całkiem innych LINIACH CZASOWYCH. Tylko LUDZIE  OBUDZENI ZMIENIĄ TEN ŚWIAT.


CIAG

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.