gaza-palona-fosforem
Polska,  Świat

Posrani ze strachu sataniści stają na głowie by przerazić ludzi


hologram

Benjamin Fulford: Chazarscy mafijni zbrodniarze biorą w Izraelu zakładników w celu uniknięcia aresztowania i trybunału ds. zbrodni wojennych.


fulford

Podobnie jak nieudani rabusie banków, chazarska mafia bierze zakładników w desperackiej próbie uniknięcia sprawiedliwości.

Wydarzenia w Izraelu są, pod każdym względem, braniem zakładników przez chazarskich mafijnych zbrodniarzy chcących uniknąć aresztowania i trybunału ds. zbrodni wojennych.

Próbują również rozpocząć III wojnę światową jako mapę do wyjścia z więzienia. Te usiłowania są skazane na porażkę.

Jednak, aby zrozumieć, co naprawdę się dzieje, musimy zrobić krok wstecz i spojrzeć na szerszy obraz, ponieważ to, co się dzieje, jest naprawdę biblijne. Jest to koniec trwającej tysiąclecia próby zniewolenia ludzkości przez satanistyczny kult. Chodzi także o wyzwolenie narodu żydowskiego z tysiącletniej niewoli babilońskiej.

Gdy stoimy nad przepaścią niepewnej przyszłości, koncepcja Armageddonu pojawia się w naszej zbiorowej świadomości. Jest to temat, który wywołał gorącą debatę, strach i nadzieję w równym stopniu. Ale co, jeśli Armagedon nie jest pojedynczym, kataklizmem, ale decyzją, którą podejmujemy wspólnie jako gatunek?

Ostatecznie prawdziwa natura Armageddonu pozostaje tajemnicą owianą religijnymi proroctwami, symboliką i interpretacjami. Jej wynik może zależeć od działań naszych jednostek i społeczeństwa globalnego. 

Czy będzie to czas zagłady i rozliczenia, czy też szansa dla ludzkości na wzniesienie się ponad swoje ograniczenia i wejście w nową erę oświecenia i współpracy?

Nadchodzi Armagedon i sposób, w jaki poradzimy sobie z tym krytycznym momentem w historii, zadecyduje o losie naszej planety i naszego gatunku. Bitwa może być zaciekła, ale jej wynik nie jest wyryty w kamieniu. Od nas zależy, czy Armagedon będzie końcem, czy nowym początkiem.

W tym wielkim gobelinie istnienia jedno jest pewne – wybór należy do nas.


CIAG

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.