nowy-swiat
Polska,  Świat

Rozpoczęło się wielkie zamieszanie!  Tego procesu nie da się zatrzymać!  Na Ziemi energie z góry i z dołu zbiegają się.  To jest długo oczekiwany moment od wieków.  W rezultacie wkraczamy teraz w nowy świat 5D!


zaslona

Dotarliśmy do wyjątkowego punktu w historii Wszechświata, a mianowicie na planecie Ziemia działają jednocześnie dwa światy; negatywny świat 3D i pozytywny świat 5D. Ta sytuacja jest stworzona z góry, aby oddzielić jawę od snu. Świat 5D będzie nową Ziemią, a podkłady 3D przeniosą się na inną planetę 3D. Punkt!


zaslona

Starcie Deep State zostało pokonane, pozostawiając marionetki kliki i ich kumpli, którzy zostaną usunięci, gdy przebudzi się większość ludzkości.  Śpiący muszą przekonać samych siebie, aby uwierzyć i zobaczyć, kto jest ich prawdziwym wrogiem.  I że epidemia Covida jest kłamstwem propagandowym mającym na celu wymazanie ludzkości z powierzchni ziemi.

Do tego czasu przebudzeni muszą uzbroić się w cierpliwość.  Jeśli chcemy odzyskać wolną planetę Ziemię i naszą wolność osobistą, musimy to osiągnąć sami, od dołu!  Nikt spoza naszej planety nie przyjdzie z pomocą.  Jedyną pomocą, na jaką możemy liczyć, jest przewodnictwo i wsparcie naszych pozaziemskich braci i sióstr.

Obudźcie się, zachęćcie innych i zabierzcie się do pracy, potrzebujemy wsparcia co najmniej dwóch trzecich populacji.  Pamiętać;  Agenda 2030 jest już ukończona w 98%!  Jest teraz niecałe pięć minut do 12:00.  O godzinie 12 nie ma odwrotu, aby odzyskać wolność, jaką pierwotnie zamierzył dla nas Bóg Ojciec/Matka!

Poniżej nasz powracający pozaziemski korespondent Vital Frosi pomaga poinformować ludzkość o tym, co dzieje się w okresie przejścia do nowego świata 5D.

Planeta Ziemia w granicach Światła kończy Stary Cykl, w którym ludzka świadomość ogranicza się do doświadczania polaryzacji w Szkole Prób i Pojednania.  Doświadczona tutaj dwoistość dała  wcielonym duszom wgląd w prawo przyczyny i skutku, znane również jako prawo akcji i reakcji.

 


CIAG

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.