einstein-cytat-rownanie-im-wieksza-wiedza-tym-mniejsze-ego-im-mniejsza-wiedza-tym-wieksze-ego
Polska,  Świat

Arian daje ci wiedzę! Wolność musisz zdobyć sam


To nie świat zewnętrzny jest tobie wrogi. To twoje ego tworzy twój obraz świata aby niewspółmiernie wzrastać. Musisz wziąć odpowiedzialność za swoje życie i kontrolować go w imię własnego dobra.


zygfryd-andy-live

Po wydaniu i akcji promocyjnej książki Ariana PASOŻYTY stały się niezwykle aktywne. To najlepszy dowód że książka “Jesteś człowiekiem nie Osobą” zawiera wiedzę KTÓRA BEZPOŚREDNIO ZAGRAŻA ICH IMPERIUM. Stosują jak zwykle znane nam sposoby.

 

Po pierwsze starają się PODWAŻYĆ WIARYGODNOŚĆ TEJ WIEDZY. Nic z tego bo książka jest w pełni wiarygodna dzięki NAUKOWYM PRZYPISOM, które WERYFIKUJĄ WSZYSTKIE TEZY I DEFINICJE.

Po drugie starają się wywrzeć na czytelniku wrażenie że METODY ARIANA NIE DZIAŁAJĄ W MATRIKSOWEJ RZECZYWISTOŚCI. Kolejna porażka. Bo zdarzenia opisywane przez Ariana w kontekście utrudnień w jego AKCJI ROZPOWSZECHNIANIA KSIĄŻKI wskazują że jest WPROST PRZECIWNIE.

Wystarczy tylko DOGŁĘBNIE JE ZROZUMIEĆ i KONSEKWENTNIE JE STOSOWAĆ.

Niepokojący jest tylko fakt że ataki na pasożytów wzbudziły ZAMĘT W GŁOWACH nawet takich wiarygodnych i znanych PRZEDSTAWICIELI NURTU ALTERNATYWNEGO jak panowie z kanału WIEDZA DLA WSZYSTKICH czy bardzo cenionego przeze mnie ANDY CHOINSKIEGO. Jedynie ZYGFRYD i KRYSTIAN wydają się rozumieć JEGO przesłanie.

W moim odczuciu Adrian nikogo nie namawia do BOHATERSKIEJ WALKI O WOLNOŚĆ. Wprost przeciwnie. Oferuje tylko precyzyjną informację o METODOLOGII PASOŻYTÓW w wykorzystywaniu LUDZKIEGO UMYSŁU.

Przykłady praktyczne dokumentów są PRZYKŁADAMI NARZĘDZI dla najodważniejszych i najbardziej konsekwentnych. Pozwalają też usunąć z naszej PODŚWIADOMOŚCI FAŁSZYWE EGREGORY PASOŻYTNICZYCH WZORCÓW. Wydaje mi się że większość ludzi chciałaby ZJEŚĆ CIASTKO I WCIĄŻ MIEĆ CIASTKO. A to NIEMOŻLIWE. Nie można zbudować NOWEJ ŚWIADOMOŚCI bez konsekwentnego OCZYSZCZENIA PRZESTRZENI MENTALNEJ. 

Wynika z tego że wiedza zawarta w tej książce jest Fundamentalnym Potencjałem do GRUNTOWNEGO I RACJONALNEGO WYKREOWANIA NATURALNEJ ŚWIADOMOŚCI CZŁOWIEKA jako CZĄSTKI STWÓRCY.

Czas ZROZUMIEĆ ŻE TYLKO NASZA NIEŚWIADOMA ZGODA pozwala pasożytom kontynuować swoją DYSTOPIJNĄ GRĘ.


CIAG

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.