mesjasz
Polska,  Świat

Nie czekaj na Mesjasza! Stań się Nim Sam


archonci

ARCHONCI, KOSMICZNE PASOŻYTY, czy jak by ich nie nazywać, są już NIEODWOŁALNIE SKAZANI na KOSMICZNĄ UTYLIZACJĘ. Sami pozbawieni są MOCY KREACJI, a ludzie których traktowali jak BEZMYŚLNE BATERYJKI gwałtownie się BUDZĄ. Coraz mniej NEGATYWNEJ ENERGII zasila ich FAŁSZYWE EGREGORY tworzone przez TYSIĄCLECIA.


ARIAN -SCHEMAT-ZNIEWOLENIA

Widać to po ilości informacji które starają się rozpowszechniać w CAŁEJ INFORMACYJNEJ SIECI. Informacji WSZELKIEGO TYPU W GLOBALNYCH STRUKTURACH. Mimo że coraz mniej ludzi wierzy w INFORMACJE GŁÓWNEGO ŚCIEKU, generują MILIONY PSEUDO POZYTYWNYCH DONIESIEŃ, RAPORTÓW czy FILMÓW w tzw. MEDIACH ALTERNATYWNYCH. 

Wszystko po to by stworzyć INFORMACYJNY CHAOS w którym ZWYKLI LUDZIE nie są w stanie się POŁAPAĆ.

Te tysiące “informacji”, w których LUDZIE GRZĘZNĄ, odciąga ich od INFORMACJI RZECZYWIŚCIE ISTOTNYCH jak książka ARIANA – “JESTEŚ CZŁOWIEKIEM NIE OSOBĄ”.

Ta książka to pierwszy przypadek KOMPLETNEJ SYNTEZY systemu MATRIXA PASOŻYTÓW. Syntezy która poprzez HISTORIĘ, POLITYKĘ, PSEUDO NAUKĘ, PSEUDO MEDYCYNĘ i systemy FAŁSZYWYCH RELIGII pokazuje jak doszło do ZNIEWOLENIA LUDZI PRZEZ tzw. “władców umysłów”.

To rodzaj UNIWERSALNEGO PORADNIKA jak wyzwolić się ze ZNIEWOLENIA UMYSŁU poprzez usunięcie z naszej ŚWIADOMOŚCI I PODŚWIADOMOŚCI dystopijnych EGREGORÓW FAŁSZYWEJ RZECZYWISTOŚCI. Co spowoduje po czasie ODCIĘCIE ARCHONTÓW od żródła LUDZKIEJ ENERGII, a w efekcie do KOSMICZNEJ UTYLIZACJI, poprzez ZAGŁODZENIE.

TYLKO W TEN SPOSÓB MOŻEMY STAĆ SIĘ WŁASNYMI MESJASZAMI I ZASŁUŻYĆ ZNOWU NA MIANO DZIECI STWÓRCY, KTÓRYMI PRZECIEŻ FAKTYCZNIE JESTEŚMY.


CIAG

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.