archonci
Polska,  Świat

Ostatni akt „Teatru Archontów”


SWIAT-E-HOLOGRAMIE

Świat został zamknięty w GIGANTYCZNEJ BAŃCE IMPLODUKUJĄCEG HOLOGRAMU jaki pozostał po EPOCE SATANISTYCZNEGO NIESPŁACALNEGO DŁUGU. Ten hologram utrzymuje się tylko dzięki CHCIWOŚCI POLITYCZNYCH GLOBALNYCH “KUKIEŁÓW” i TOTALNIE ZDEPRAWOWANYCH “ŚWIATOWYCH CWELEBRYTÓW”.


zelensky-kat

Ten hologram utrzymuje się tylko dzięki CHCIWOŚCI POLITYCZNYCH GLOBALNYCH “KUKIEŁÓW” i TOTALNIE ZDEPRAWOWANYCH “ŚWIATOWYCH CWELEBRYTÓW”. Wszechświat zdecydowanie POSTANOWIŁ ZAKOŃCZYĆ KRWAWĄ EPOKĘ wszelkiej maści KOSMICZNYCH NIEUDACZNIKÓW. 

STARA NARRACJA PASOŻYTÓW napędzana jeszcze przez FED gigantycznymi DODRUKAMI MARTWEGO DOLARA jest ostatnim aktem MEDIALNEGO OSZUSTWA. Opłacane TONAMI PUSTEGO PIENIĄDZA ‘KUKIEŁY” ARCHONTÓW coraz częściej ulegają SPEKTAKULARNYM WYPADKOM jak POTYKANIE SIĘ O WŁASNE NOGI Pedo Beidena. 

TO ZNACZY ŻE „KARMA” OSTATNIO INTENSYWNIE PRACUJE USUWAJĄC Z „PUBLICZNEJ PRZESTRZENI” SZCZEGÓLNIE „UMOCZONYCH”CWELEBRYTÓW I „POLITYCZNYCH KUKIEŁÓW”

To w DUALISTYCZNYM HOLOGRAMIE MAJĄ BYĆ CI “ŹLI”. Z drugiej strony mają być ci “DOBRZY” jak Trumpek czy Putin którzy PRZYNIOSĄ ŚWIATU WYZWOLENIE. Ale to już OSTATNIA MODERACJA OBRAZU.

Prawda jest taka że WSZYSTKIE “KUKIEŁY” i ich MOCODAWCY są systematycznie ROZPUSZCZANI PRZEZ OGROMNE ENERGIE z CENTRALNEGO SŁOŃCA naszej galaktyki. WYROK NA ARCHONTÓW ZOSTAŁ WYDANY I WŁAŚNIE SIĘ DOKONUJE.

Chowają co prawda jeszcze kilka swoich pomysłów w rękawie, ale są SKAZANE NA PRZEGRANĄ. Brak po prostu ENERGII STRACHU aby ZASILAĆ TE DYSTOPIJNE EGREGORY. Pozbawione ENERGII FIDUCJARNE PIENIĄDZE i BUDZĄCE SIĘ SPOŁECZEŃSTWA, odrzucające IMPERATYWY STRACHU, w coraz mniejszym stopniu zasilają FAŁSZYWE  EGREGORY.

Jeśli w najbliższym czasie WIĘKSZOŚĆ LUDZI nie zbuduje PRAWDZIWEJ ŚWIADOMOŚCI że są KOSMICZNYMI DZIEĆMI STWÓRCY los ludzkości BĘDZIE SMUTNY. Zasilą szeregi skazańców z których STWÓRCA UCZYNI NOWY ZACZYN KOSMICZNGO AKTU KREACJI.


CIAG

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.