rzady-obcych
Polska,  Świat

Dekadencja – ostatni etap DYSTOPII stworzonej przez Pasożytów


PUTIN-I-WOJNA

Totalna degrengolada WSZYSTKICH MARIONETEK kosmicznych WŁADCÓW MARIONETEK wskazuje na to że ci “władcy” chcą ostatecznie USUNĄĆ SWOJE CHOCHOŁY i przejąć samemu rolę ZARZĄDCÓW ZIEMI.


dewy-i-asury-2

Świadczą o tym SPEKTAKULARNE ZEJŚCIA coraz większej liczby SYSTEMOWYCH MARIONETEK w świetle telewizyjnych kamer. Nowe „sojusze” pomiędzy “dobrymi” i “złymi” ABSOLWENTAMI AKADEMII PEDO CLAUSA jak sojusz BRICS.

Kompletnie oderwane od rzeczywistości odgrzewanie PLANDEMII, kiedy nie udało się AKTYWOWAĆ OMIKRONA, a MAŁPI WIRUS ATAKUJE tylko pedałów. 

Brednie NATOWSKICH CHOCHOŁÓW w kontekście ŚWIATOWEGO KONFLIKTU NUKLEARNEGO.

To wszystko nie można nazwać nawet “kabaretem”. Raczej przypomina “obraz” DOMU WARIATÓW. W którym kierownictwo i personel tak się schlali i naćpali że stali się DUŻO GROŹNIEJSI OD SWYCH ZASZCZEPIONYCH PACJENTÓW. Czekających z utęsknieniem na kolejną dawkę “demonicznego eliksiru” .

Wygląda na to że KOSMICZNI WŁADCY liczą na to że OGŁUPIONY TŁUM rzuci się w końcu na swych DOBRODZIEJI i zlinczuje ich ze złości że nie dostali SWOJEGO ELIKSIRU SZCZĘŚCIA. Ale próżne nadzieje. SZCZEPANY PO ELiKSIRZE  są jak po LOBOTOMII. Mogą co najwyżej wylać zebrane mleko do kanału, spalić wyprodukowane mięso czy wylać paliwo ze swoich samochodów na drogę, bo tak zaleca TELEWIZORNIA.

I dlatego gdy opadnie kurz i odejdą w niebyt WSZYSTKIE SZCZEPANY, których ENERGIĄ ŁADOWAŁY się te KOSMICZNE KREATURY to i oni odejdą W ICH ŚLADY. Po UTYLIZACJI W CZARNYCH DZIURACH staną się “kosmicznym nawozem” z którego STWÓRCA ZASIEJE NOWĄ LUDZKĄ CYWILIZACJĘ HARMONII I BOSKIEGO PORZĄDKU.   


CIAG

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.