Polska,  Świat

Pozornie udało się „pasożytom” postawić świat na głowie


zaporoska-elektrownia

Pozornie bo to tylko ich TECHNOLOGICZNY HOLOGRAM. W rzeczywistości 80% światowej populacji mówi NIE, NIE DAJEMY ZGODY NA TAKI ŚWIAT. Dziękujemy wam za WASZĄ PSYCHOPATYCZNĄ NARRACJĘ i odejdźcie W NICOŚĆ Z KTÓREJ PRZYSZLIŚCIE.


ROMAN-JAK-ZYC

Zostało kilka miesięcy jesienno zimowych aby SATANISTYCZNE PASOŻYTY uruchomiły poprzez swoje “media” tak TRAUMATYCZNE HOLOGRAMY żeby ludzie zamarli z przerażenia.

Te hologramy będą zawierały wszystkie DIABELSKIE PLAGI jakie ci psychopaci mogą sobie wyobrazić w swych ZRYTYCH NIENAWIŚCIĄ “mózgach”.

Będą tam, konflikty zbrojne, głód, brak energii do ogrzewania, katastrofy nuklearne, niepokoje społeczne, kolejne oszukane wybory w USA itd. Rzecz w tym żebyście nie dali się na to nabrać.

Wszystkie te “chiobowe wieści” produkują ich OSZUKAŃCZE MEDIA. Rzeczywistość jest zupełnie inna. Wobec sprzeciwu 80% ludzi ICH ZŁOWIESZCZE PLANY mają znikomą szansę realizacji. Chyba że ludzie się dadzą zastraszyć i PADNĄ NA KOLANA przed nimi.

Nie chcę w to uwierzyć bo przecież dzięki GLOBALNEJ INFORMACJI istnieje powszechny dostęp do wielu ROZWIĄZAŃ ALTERNATYWNYCH korzystnych dla ludzkiej populacji.

Trzeba odsunąć od władzy PRZEKUPIONE RZĄDY, POLITYKÓW, RESORTY SIŁOWE I WYWIADOWCZE  aby ABY WRESZCIE ZACZĘŁY SŁUŻYĆ SWOIM SUWERENOM. Mówi o tym obszernie profesor MATEJA. Arian z kolei opisuje dokładnie SYSTEM FINANSOWEGO MATRIXA i mówi jak się z niego wyzwolić.

Z kolei Roman Nacht na kanale ANDY COINSKIEGO po prostu mówi jak żyć będąc zwykłym człowiekiem, aby nie podlegać wpływom MATRIXA i nie ulegać JEGO NARRACJOM. Słuchając i ucząc się od tych wspaniałych ludzi możemy ZDECYDOWANIE SPRZECIWIĆ SIĘ MATRIXOWI nie stosując ŻADNYCH SIŁOWYCH ROZWIĄZAŃ.


CIAG

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.