dobro-i-zlo
Polska,  Świat

Aby się Uwolnić musisz odrzucić wszystko czego się nauczyłeś


kryzysy

Wojna, kryzys żywnościowy, kryzys finansowy itd. to NARRACJA WŁADCÓW MARIONETEK będąca ich ostatnią nadzieją na PRZEDŁUŻENIE SWOJEJ CYWILIZACJI ŚMIERCI. Prawda jest taka, że te ich straszaki nie mają już mocy od 2013, a funkcjonują medialnie dzięki NIEŚWIADOMOŚCI LUDZI I ICH OBAWOM.


MYSL-NERUDY

Zalew dystopijnych BZDUR świadczy o tym że WŁADCY MARIONETEK są TOTALNIE PRZERAŻENI. Gwałtownie rozsypują się ich SATANISTYCZNE EGREGORY budowane przez tysiąclecia POPRZEZ EKSPLOATACJĘ LUDZKIEGO STRACHU.

Wszystkie ich BIBLIJNE PLAGI których nam nie żałują od trzech lat, zamiast przerażać ludzi, POWODUJĄ ICH CORAZ LICZNIEJSZE PRZEBUDZENIE.

I dobrze bo czasu coraz mniej. Ci którzy się budzą mogą, ZMIENIAJĄC SWĄ ŚWIADOMOŚĆ przejść na wyższy poziom wibracji, na inną LINIĘ CZASOWĄ ŚWIATA HARMONIJNEGO. Mogą żyć tak jak tego pragną, wolni od DYSTOPIJNYCH SCENARIUSZY WŁADCÓW MARIONETEK.

Reszta ludzi tzw. SZCZEPANÓW I TYCH KTÓRZY SIĘ URZĄDZILI W MATRIXIE musi odejść ponieważ NIE SĄ KOMPATYBILNI Z TWORZĄCĄ SIĘ WŁAŚNIE RZECZYWISTOŚCIĄ 5D.

W TEN SPOSÓB LUDZIE NA NOWO BIORĄ PEŁNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA SWOJE OSOBISTE WYBORY. Innej drogi nie ma.


CIAG

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.