okupacja-polski
Polska

Choć Pasterz się powiesił, owieczki pilnie wykonują polecenia psów pasterskich


koniec-prawa-morza

Kiedy 1 września 2013 roku Papież Franciszek wydał Motu Proprio List Apostolski w którym zrzekł się dobrowolnie Tytułu Właściciela Ziemi i Unieważnił Prawo Stanowienia o losach Świata – LUDZIE ZOSTALI UWOLNIENI.


mysliciel

Próżno jednak szukać jakiegokolwiek przełożenia tego ZNAMIENNEGO FAKTU na życie zwykłych ludzi.

Utrwalony przez tysiące lat PASOŻYTNICZEJ WŁADZY WŁADCÓW UMYSŁÓW świat FAŁSZYWYCH EGREGORÓW nie zniknął. Wciąż istnieje UMACNIANY NIEWIEDZĄ I STRACHEM PRZED ZMIANAMI zwykłych ludzi.

I dzięki temu PASOŻYTY WCIĄŻ USIŁUJĄ KREOWAĆ WŁASNE CHORE WIZJE wykorzystując CIEMNOTĘ I NIECHĘĆ DO WIEDZY ZWYKŁYCH LUDZI.

Jak skrzętnie są UKRYWANE PRZED LUDŹMI fakty, świadczy prawie 10-cio letni okres czasu zanim UZYSKANIE WOLNOŚCI pojawiło się w świadomości społecznej. Tylko nieliczni przedstawiciele ludzkości jak Aleksander Berdowicz czy ostatnio ARIAN usiłują NAS OBUDZIĆ Z TEJ HIPNOZY.

Duży wpływ na świadomość miało 3 lata COVIDOZY. Ludzie po raz pierwszy przekonali się bardzo boleśnie że to co mówią im ścierwomedia jest DOKŁADNYM ZAPRZECZENIEM RZECZYWISTOŚCI. Ta medialna rzeczywistość naprawdę już nie istnieje. Tylko my jeszcze nie potrafimy jej ZAUWAŻYĆ.

Dlatego musimy się SZYBKO BUDZIĆ I UWIERZYĆ ŻE JESTEŚMY WOLNI ABY PRZEJMOWAĆ NALEŻNĄ NAM WŁADZĘ` SUWERENA, NA POCHYBEL WSZYSTKIM PASOŻYTOM.


CIAG

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.