kolaboranci
Polska

Nigdy z nikim nie kolaboruj. Zawsze bądź Słowianinem


tak kończą kolaboranci

Słowianie to jedyna nacja która nigdy nie kolaborowała z najeźdźcą. Nie mamy w swoim ETOSIE takiego pojęcia. I nie tak pozostanie na zawsze.


fałszywy krol

Tylko w słowiańskich WEDACH stanowiących kompendium SŁOWIAŃSKIEJ MORALNOŚCI I KULTURY nie istnieje pojęcie KUMANIA SIĘ Z NAJEŹDŹCĄ. Nie istnieją też żadne zapisy aby SŁOWIANIE KIEDYKOLWIEK SZLI NA WSPÓŁPRACĘ Z WROGIEM. Ci co KOLABORACJĘ STOSOWALI nie byli Słowianami. Zawsze okazywali się KUNDLAMI PODSTAWIONYMI PRZEZ PASOŻYTÓW.

W strożytnym świecie uznawano nas za ludzi DUMNYCH, WALECZNYCH I SPRAWIEDLIWYCH. Ślady naszych przodków do dzisiaj są widoczne w basenie Morza Śródziemnego. To nasi przodkowie wielokrotnie pokonywali największych ówczesnych wodzów jak CYRUS WIELKI czy ALEKSANDER MACEDOŃSKI. Nie było wśród nas KRÓLOBÓJCÓW czy SKRYTOBÓJCÓW I ZDRAJCÓW.

I taki stan rzeczy trwał aż do średniowiecza, kiedy to notorycznie podsyłani nam na władców CZARNOGŁOWI i JEZUICCY SZPIEDZY doprowadzili wyższe warstwy społeczne do KOMPLETNEGO UPADKU i DEGENERACJI. Dodatkowo te kreatury manipulując tymi warstwami wplątali Rzeczpospolitą w nieustanna spiralę WOJEN i WAŚNI. To w ostateczności spowodowało że Rzeczpospolita zniknęła z mapy EUROPY, dla której dawniej była NIEDOŚCIGNIONYM WZOREM.

Dzisiaj po ponad 500 latach przyszedł czas aby po ROZPADZIE STAREGO ŚWIATA, który sypie się na naszych oczach, SŁOWIANIE ODZYSKALI NALEŻNY IM SZACUNEK  w oczach CAŁEGO ŚWIATA.


CIAG

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.