PANDEMIA UMYSLOWA
Polska

„Plandemia” ujawniła umysłową „indolencję” miliardów ludzi


ZJEBY SIE BAWIA

Gdy na stołach sądowych znajdują się NIEZLICZONE DOWODY ZBRODNI SZCZEPIONKOWEJ złożone przez prawników w ramach pozwów o dokonywanie LUDOBÓJSTWA, indolencja umysłowa MILIARDÓW LUDZI sprawia że NADAL WIERZĄ W OSZUSTWO SZCZEPIONKOWE.


WIRUS UROJONY

Po ponad dwóch latach PLANDEMII niektórzy ludzie wciąż nie wiedzą NA JAKIM ŚWIECIE ŻYJĄ. To przykre, bo w ten sposób PODPISUJĄ NA SIEBIE wyrok. A przecież mieli dość czasu aby się OBUDZIĆ Z HIPNOZY.

Szwindel ten był tak grubymi nićmi szyty, że człowiek inteligentny nie powinien się dać nabrać!

A jednak miliardy ludzi na całym świecie się nabrał, nie tylko uwierzyło w „pandemię” ale i dało sobie wpuścić do ciał trutkę o której działaniu i składzie chemicznym nic nie wiedziało.

Jak niechlujne i prymitywne było to oszustwo wystarczy wrócić do początku roku 2020. Już pierwsze mapki rozprzestrzeniania się tej MEDIALNEJ PLOTKI mówiły wyraźnie że jest to GLOBALNY ŻYDOWSKI PRZEKRĘT. Ja przynajmniej byłem tego pewny, choć nie uważam się ZA GENIUSZA.

Facebook większośc moich ostrzeżeń usunął. Dowód niżej:

plandemia

Ale nie o to przecież chodzi. Istotne jest że MILIONY JAJOGŁOWYCH AUTORYTETÓW do dziś dyskutuje co jest prawdą a co nie, zasilając TEN PONURY KONSTRUKT NASZĄ ENERGIĄ.

Tymczasem są to już tylko popłuczyny DYSTOPIJNYCH STRATEGII PASOŻYTÓW które w chwili obecnej są AKTYWNIE ROZPUSZCZANE przez pozytywne energie. I im szybciej o nich ludzie zapomną i odetną je od LUDZKIEJ ENERGII STRACHU tym prędzej ta ZŁOWIESZCZA WIZJA PRZESTANIE SIĘ MANIFESTOWAĆ i zniknie na zawsze.


CIAG

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.